موضوعات داغ:
ارزیابی تازه‌ترین عملکرد بانک پاسارگاد:

بانکی که یک ماهه 3برابر بیشتر وام داد!

بانکی که یک ماهه 3برابر بیشتر وام داد!

بانک پاسارگاد در مرداد ماه سال جاری 23 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل سه برابر شده است. این بانک طی نیمه نخست سال جاری حدود 920 میلیارد تومان درآمد از محل مازاد سود پرداختی و دریافتی کسب کرده، که نشان‌دهنده میانگین درآمد ماهانه 150 میلیارد تومانی این بانک است.

بانک پاسارگاد تازه‌ترین کارنامه عملکرد خود را منتشر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بانک پاسارگاد که با نماد بورسی «وپاسار» در بازار سرمایه نیز در حال فعالیت بوده، گزارش عملکرد شهریور ماه سال جاری را بر روی سایت کدال قرار داد.

بانک پاسارگاد در شهریور ماه سال جاری 23 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل سه برابر شده است. با تسویه 21.3 هزار میلیارد تومان از وام‌ها و اعطای وام‌های جدید، مانده تسهیلات این بانک در پایان شهریور ماه امسال به بیش از 97.8 هزار میلیارد رسید.

بانک پاسارگاد طی دوره مذکور بیش از 97 درصد سپرده‌ها را به صورت وام پرداخت کرده است. بانک دی تنها ۳۷ درصد از سپرده‌های خود را به پرداخت وام اختصاص می‌دهد.

همچنین بانک پاسارگاد در شهریور ماه امسال بیشتر از آنکه شاهد خروج سپرده باشد، سپرده جذب کرده است.

طی دوره مذکور بانک پاسارگاد در حالی که موفق شده 167 هزار میلیارد تومان سپرده جذب کند، حدود 166 هزار میلیارد تومان سپرده از دست داده است. در مجموع مانده سپرده‌های بانکی بانک پاسارگاد در پایان شهریور ماه امسال به 100 هزار میلیارد تومان رسیده است.

میزان درآمد بانک پاسارگاد در شهریور ماه از محل وام‌های پرداختی، حدود 340 میلیارد تومان بیشتر از میزان سودی است که به سپرده‌گذاران داده است.

بانک پاسارگاد در شهریور ماه امسال حدود هزار میلیارد تومان به سپرده‌گذاران خود سود پرداخته کرده و از سوی دیگر از محل وام‌های اعطایی 1.3 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

بانک پاسارگاد طی نیمه نخست سال جاری حدود 920 میلیارد تومان درآمد از محل مازاد سود پرداختی و دریافتی کسب کرده، که نشان‌دهنده میانگین درآمد ماهانه 150 میلیارد تومانی این بانک است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند