تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آغاز فروش اقساطی کرمان موتور از فردا / تفاوت قیمت کارخانه‌ و بازار

آغاز فروش اقساطی کرمان موتور از فردا / تفاوت قیمت کارخانه‌ و بازار

فروش فوری و اقساطی خودرو‌های کرمان موتور از فردا با شرایط ویژه آغاز می‌شود. تفاوت قیمت کارخانه‌ای و بازار محصولات کرمان موتور چقدر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، فروش فوری و اقساطی خودرو‌های کرمان موتور از ۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با شرایط ویژه آغاز می‌شود. این محصولات شامل خودروهای جک S5، جکJ5  و جک T8 است.(شهرآرا نیوز)

این در حالی است که چندی پیش سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به این پرسش که در بحث کیسه هوای خودرو (ایربگ) کدام خودروسازها ضعیف عمل می‌کنند گفته بود: در این بخش بیشترین خودروها مربوط به تولیدات ایران‌خودرو است، بعد سایپا، بعد از آن پارس‌خودرو و بعد هم کرمان‌ موتور.

در بازار چند؟

حال سوال اینجاست که قیمت‌ها هنگام ثبت نام در این طرح فروش فوری و اقساطی کرمان موتور با بازار چقدر تفاوت دارد؟

با نگاهی به این تفاوت قیمت، می‌توان برآورد کرد که اگر اتفاق ویژه‌ای در بازار رخ ندهد، در زمان تحویل خودروها، چقدر یارانه نصیب خریداران می‌شود. با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت باما قیمت بازار خودروهای طرح فروش کرمان خودرو به شرح زیر است:

جک S5

خودروی جک S5 مدل ۱۴۰۱ در این فروش فوری و اقساطی ۹۳۵ میلیون تومان اعلام شده است. اما مدل ۱۴۰۰ این محصول کرمان موتور با حدود ۲۰ میلیون تومان اختلاف در بازار کشور به قیمت ۹۱۵ میلیون تومان رسید.

جک J5

این محصول کرمان موتور مدل ۱۴۰۱ در این طرح فروش ۴۶۵ میلیون تومان اعلام شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۰ آن با پنج میلیون تومان اختلاف هم‌اکنون در بازار خودروی کشور در قیمت ۴۷۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جک T8

اما خودروی جک T8 مدل ۱۴۰۱، ۹۱۷ میلیون تومان در طرح فروش فوری و اقساطی قیمت‌گذاری شد. این خودرو با رقمی حدود ۴۰ میلیون تومان اختلاف در بازار خودروی کشور در مدل ۱۴۰۰ به ۹۵۰ میلیون رسید.

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودرو تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند