ایران بروکر
خبر مهم : شروع افزایش ۲۰ درصدی یارانه از امروز

زمان قرعه کشی طرح فروش بهمن موتور اعلام شد

طرح خودروهای فرسوده بهمن‌موتور

طرح فروش خودرو ویژه حمایت از جوانی جمعیت توسط گروه خودروسازی بهمن موتور 14 بهمن 1401 آغاز شد. قرعه کشی این طرح فروش نیز روز دوشنبه ۲۴ بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، طرح فروش خودرو ویژه حمایت از جوانی جمعیت توسط گروه خودروسازی بهمن موتور 14 بهمن 1401 آغاز شد. در این طرح فروش، هفت خودرو فیدلیتی پرایم تیپ یک (پنج نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ دو (هفت نفره)، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا تک کابین تیپ چهار و دو کابین تیپ چهار، در طرح قرعه‌کشی جوانی جمعیت عرضه شدند.

قرعه کشی این طرح فروش نیز روز دوشنبه ۲۴ بهمن برگزار می‌شود. منتخبین قرعه کشی، باید ظرف مدت سه روز وجه کامل خود را واریز کنند.

شرایط شرکت در طرح فروش بهمن موتور

در راستای اجرای این طرح تمامی مادرانی که فرزند دوم و بیشتر آنها پس از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ متولد شده باشد، امکان پیش‌ثبت نام یک دستگاه از خودروهای این طرح را داشتند. این طرح فروش در راستای اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

ثبت نام در این طرح به صورت نقدی و آنلاین برگزار شد و متقاضیان تا روز یکشنبه ۱۶ بهمن از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار http://bahman.iranecar.com اقدام کردند.

لازم به ذکر است استعلام شرایط متقاضیان (مادران مشمول طرح) حداکثر تا ۷ روز پس از پایان پیش ثبت‌نام از مراجع ذی‌ربط صورت می‌گیرد.

برای مطالعه بیشتر، خبر رانت سینمایی خودروسازان/ پرواز شاهین در جشن سی‌مرغ را در تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات