اکسکوینو

قطع آب برخی مناطق غرب تهران حل می شود؟

تجارت نیوز

معاون بهره برداری آبفای منطقه سه شهر تهران گفت: علت قطع آب برخی از مناطق تهران بروز یک حادثه است و تا چند ساعت دیگر فع می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، فرهاد فرشین، معاون بهره‌برداری آبفای منطقه سه تهران با اشاره به قطعی‌های اخیر آب برخی از مشترکان تهرانی، گفت: آب برخی از مناطق تهران در پی یک حادثه چند ساعت قطع است.

معاون بهره برداری آبفای منطقه سه شهر تهران افزود: به علت بروز یک حادثه در یکی از خطوط، آب بخشی از غرب تهران قطع شده و یا بعضا با افت فشار مواجه شده است، در تلاش هستیم تا نهایت دو ساعت آینده مشکل به طور کامل برطرف شود.

وی با بیان اینکه لوله خروجی مخزن خط ۷۰۰ میلی متری شکسته است که موجب قطع آب در برخی از مناطق غرب تهران شده است، اظهار کرد: اکنون درحال تعمیر و رفع مشکل هستیم و احتمالا تا ساعاتی دیگر مشکل برطرف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه لوله خروجی یکی از مخازن شکسته که قطع آب و کاهش فشار در برخی مناطق را به وجود آورده است، گفت: مشترکان شمال سیمون بولیوار با قطع آب مواجه هستند.

معاون بهره برداری آبفای منطقه سه شهر تهران در پاسخ به این سوال که چه زمانی مشکل به طور کامل برطرف می شود: اظهار کرد: نهایت تا دو ساعت دیگر مشکل به طور کامل حل خواهد شد.

منبع : ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند