تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

تور کشورهای اروپایی آغاز شد/ تور ۵ روزه ترکیه فقط ۲ میلیون تومان!

تور کشورهای اروپایی آغاز شد/ تور ۵ روزه ترکیه فقط ۲ میلیون تومان!

با سرعت گرفتن واکسیناسیون در سراسر جهان، گردشگری در جهان نیز تا حدود زیادی به روال عادی خود بازگشته و آژانس‌های مسافرتی در حال برگزاری تورهای مسافرتی خارجی و داخلی هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، با گسترش واکسیناسیون عمومی کرونا، صنعت گردشگری در جهان جان دوباره گرفته است، در ایران نیز چند ماهی می‌شود که تورهای خارجی و داخلی تا حدودی به روال عادی خود بازگشته‌اند.

محدودیت‌های مسافرتی برای افرادی که هر دو دوز واکسن را زده‌اند به‌ شدت کاهش یافته است. با واکسیناسیونِ درصد بیشتری از مردم جهان، آژانس‌ها نیز در حال برگزاری تورهای مسافرتی هستند. در ایران نیز به تازگی تور کشورهای اروپایی راه افتاده‌ است.

تورهای ترکیه

سفر به کشور ترکیه برای ایرانیان یکی از آسان‌ترین مسافرت‌های خارجی است. چون بین ایران و ترکیه این توافق امضا شده که مسافران ایرانی می‌توانند تا ۹۰ روز بدون ویزا در ترکیه اقامت داشته باشند. همچنین هزینه سفر به ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی کمتر است.

اکنون با سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی؛ سفر به این کشور افزایش یافته است و افراد می‌تواند به صورت زمینی در یکی از تورهای لحظه‌ آخری حتی با قیمت دو میلیون تومان به این کشور سفر کنند. دیگر تورهای هفت روزه ترکیه از پنج میلیون تومان شروع می‌شود و تا حدود ۱۴ میلیون تومان ادامه دارد.

 

تور کشورهای اروپایی

تور فرانسه یکی از محبوب‌ترین تورها برای گردشگران در سراسر جهان است که برای ایرانی‌ها ۴۱ میلیون تومان آب می‌خورد، این قیمت برای یک سفر هشت روزه با اقامت در هتل چهار ستاره است.

تور زوریخ بزرگترین شهر سوئیس نیز با قیمت ۲۰ تا ۳۰ میلیون برای هر یک نفر با اقامت ۵ روزه در آژانس‌های مسافرتی وجود دارد.

برای تور شهرهای تاریخی ایتالیا مانند میلان، ونیز، فلورانس و رم با اقامت‌های ده روزه ۶۴ میلیون تومان در سایت‌های آژانس‌های مسافرتی قیمت خورده است.

تورهای برلین برای کشور آلمان نیز با قیمت‌های ۲۰ تا ۵۵ میلیون تومان در آژانس‌های مسافرتی موجود هستند. مسافران به اسپانیا نیز باید ۴۴ میلیون تومان هزینه کنند.

تور لحظه آخری

تورهای لحظه آخری با قیمت آفر و پایین‌تر فروخته می‌شوند یا هتل‌های ایتالیا روی قیمت هتل تخفیف میگذارند که قیمت تور پایین‌تر می‌آید. به عنوان مثال تورهای لحظه آخری برلین در امسال نهایتا به قیمت ۱۸ تا ۲۰  میلیون تومان برای مسافر تمام می‌شود.

همچنین تورهای لحظه آخری فرانسه نیز با قیمت ۷۶۰ یورو یعنی ۲۱ میلیون تومان برای ۸ روز اقامت و تورهای با اقامت کمتر ۲ یا ۵ روزه با قیمت ۱۳ میلیون تومان برای هر نفر برگزار می‌شود.

حتی رفتن به بارسونا در اسپانیا در تورهای لحظه آخری با قیمت‌های پایین‌تر از ۳۰ میلیون تومانی نیز امکان‌پدیز است.

آخرین اخبار مربوط به حوزه گردشگری را در صفحه گردشگری تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند