نایب رئیس دوم اتحادیه طلا تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز اعلام کرد:

قیمت جدید سکه / گرانی ۲۵۰ هزار تومانی تنها در ۳ روز

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: امروز افزایش یک‌ باره قیمت انس جهانی، افزایش قیمت دلار و همچنین رشد تقاضا در بازار باعث شد که قیمت تمام سکه به مرز 5 میلیون تومان نزدیک شود.
قیمت جدید سکه / گرانی ۲۵۰ هزار تومانی تنها در ۳ روز

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره گران شدن قیمت سکه به تجارت‌نیوز گفت: امروز افزایش یک‌ باره قیمت انس جهانی، افزایش قیمت دلار و همچنین رشد تقاضا در بازار باعث شد که قیمت تمام سکه به مرز پنج میلیون تومان نزدیک شود. قیمت تمام سکه به چهار میلیون و ۹۴۰ هزار تومان رسید که نسبت به سه روز گذشته سکه تمام بهار آزادی ۲۵۰ هزار تومان گران شد.

محمد کشتی‌آرا گفت: هر قطعه نیم سکه نیز امروز به قیمت دو میلیون ۷۱۵ هزار تومان رسید که نسبت به دیروز با رشد قیمت ۱۴۵ هزار تومانی رو به رو شد. ربع سکه هم به قیمت یک میلیون ۷۵۰ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت و هر قطعه سکه گرمی نیز در بازار به قیمت ۹۳۰ هزار تومان رد و بدل شد که به ترتیب ربع سکه ۸۰ و سکه گرمی ۴۰ هزار تومان گران شد.

او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا قیمت سکه تا پایان هفته به پنج میلیون تومان خواهد رسید یا خیر؟ اظهار کرد: در شرایط فعلی بازار طلا و جواهر قابل پیش‌بینی نیست. در حقیقت این روزها باید قیمت‌ها طلا لحظه‌ای رصد شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز