گزارش تجارت‌نیوز از قیمت امروز خودرو

با ۲۵۰ میلیون تومان چه خودروی صفری می‌توان خرید؟ / پراید ۱۲۸ میلیون تومان!

با توجه به رکود در بازار خودرو و ثبات نسبی که در قیمت خودرو شکل گرفته است، خودروهای صفر ارزان قیمت کدامند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، با توجه به آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، قیمت خودروهای صفر ارزان قیمت (زیر ۲۵۰ میلیون تومان) در بازار به دست آمده است.

با توجه به جدول زیر، پراید ارزان‌ترین خودرو در لیست زیر است که ارزان‌ترین پراید موجود در جدول، پراید ۱۳۱ SE با قیمت ۱۰۶ میلیون تومان است. اما پراید ۱۱۱ SE صفر با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت تیبا صندوقدار مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان ثبت شده است. همچنین تیبا هاچبک با قیمت ۱۲۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

ساینا دنده‌ای EX با قیمت ۱۳۷ میلیون تومان و کوییک دنده‌ای با قیمت ۱۴۴ میلیون تومان ثبت شدند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۴۰۵ SLX در کانال ۱۹۰ میلیون تومانی معامله می‌شوند. همچنین رانا LX با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

اما گران‌ترین خودروهای در لیست زیر، سمند سورن ELX با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان و پژو پارس LX TU5 با قیمت ۲۴۸ میلیون تومان است.

در جدول زیر لیست خودروهای صفر با قیمت پایین‌تر از ۲۵۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید.(قیمت خودروها به صورت روزانه، بر اساس بررسی میدانی معاملات انجام شده در مراکز تعویض پلاک، کارشناسی‌های روزانه خودرو، معاملات روزانه نمایشگاه‌داران ماشین و تماس‌های روزانه با فروشندگان اتومبیل استخراج می‌شود.)

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند