تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

تیگو ۸، یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون! / قیمت‌گذاری خودرو ۳ برابر منطقه!

تیگو ۸، یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون! / قیمت‌گذاری خودرو ۳ برابر منطقه!

مدیران‌خودرو از محصول جدید خود رونمایی کرد. اما قیمت این خودرو در رونمایی، سه برابر قیمت منطقه اعلام شد که با واکنش‌های زیادی مواجه شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت مدیران‌خودرو از خودروی جدید خود به نام تیگو ۸ رونمایی کرد. مدیران‌خودرو، قیمت تیگو ۸ پرو را یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان اعلام کرد؛ یعنی سه برابر نرخی که همین محصول در منطقه به فروش می‌رسد.

برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند با قیمت اعلام شده برای این خودروی چینی، می‌توان در بازار آلمان یک شاسی‌بلند لوکس خرید.

واکنش مردم به این قیمت‌گذاری چه بود؟

در ادامه واکنش برخی مخاطبان تجارت‌نیوز را می‌خوانیم.

« تو این بازه قیمتی رقیب های کره ای و ژاپنی خیلی با کیفیت تری هم وجود داره بعید میدونم تو بازار فروش خوبی داشته باشه.»

« خب اگه تیگو ۸ رو به قیمت جهانی بخوان بفروشن یعنی همون ۶۰۰-۷۰۰ میلیون اولا نمی تونن مالیات بیشتری بگیرن و دوما نمی تونن تولیداتی مثل دنا پلاس و شاهین و … که هیچ کجای دنیا مشتری نداره رو به زور بفروشن به ملت همیشه در صحنه.»

« سلام ۷۰هراز دلار توی گشورهای آلمان بنر ۲۰۲۲ پورشه آخرین مدل تحویل میدند نه یک ماشین چینی. خودشان می‌دانند مردم چاره‌ای ندارند. جلوی واردات را بستند به خاطر همین ماشینهای چینی که بتواند به هر قیمت به این ملت بدن تیگو ۸ به دلار نیما باید ۸۰۰ میلیون تومان باشد نه یک میلیارد ۷۵۰ میلیون تومان.»

«این همون ارزهای ۴۲۰۰هست که خارج شده الان با دلار ۲۷۰۰۰تومان به مردم فروخته میشه و با دلار ۴۲۰۰ با بانک مرکزی تسویه میشه….»

« قیمت ۳برابر. وسایل یدکی چندین برابر. اقای رییسی جلو این مافیا را تورا بخدا بگیر.»

« سلام .اینکه قیمت این خودرو واقعا زیاده شکی نیست ولی چرا باید برای خرید تویوتا یا هیوندای ۷-۸ سال کارکرد که حتما دوستان دستی به کیلومترش کشیدن هم باید اینقدر پول بدیم فقط واسه اینکه بهمون نگن چینی سوار؟؟؟؟ چرا کسی نمیگه سانتافه قدیمی ۸ سال پیش با شتاب ۱۲ ثانیه ای و هیچ آپشنی چرا ۱۶۰۰ قیمتشه؟؟؟؟ فقط چون کره ایی؟»

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودرو تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند