قیمت خودرو در امروز ۹۸/۹/25

آخرین قیمت خودرو در بازار / پراید وانت گران شد / ارزانی ۴ میلیون تومانی پژو ۲۰۰۸ +جدول

آخرین قیمت خودرو در بازار / پراید وانت گران شد / ارزانی ۴ میلیون تومانی پژو ۲۰۰۸ +جدول

آخرین لیست قیمت از بازار حاکی از آن است که قیمت خودرو در مقایسه با روز گذشته کاهش قابل توجهی داشته و وارد سیر نزولی شده است. پژو ۲۰۰۸ با ریزش چهار میلیون تومانی بیشترین کاهش قیمت را نسبت به سایر خودروها تجربه کرده و پس از آن سمند سورن، ۲۰۷ اتوماتیک (با رینگ و بدون رینگ) هر کدام دو میلیون تومان کاهش قیمت داشته اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا (تا ساعت پیش از ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز) استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید.

آخرین لیست قیمت از بازار حاکی از آن است که قیمت خودرو در مقایسه با روز گذشته کاهش قابل توجهی داشته و وارد سیر نزولی شده است. پژو ۲۰۰۸ با ریزش چهار میلیون تومانی بیشترین کاهش قیمت را نسبت به سایر خودروها تجربه کرده و پس از آن سمند سورن، ۲۰۷ اتوماتیک (با رینگ و بدون رینگ) هر کدام دو میلیون تومان کاهش قیمت داشته‌اند.

از سوی دیگر تنها افزایش قیمت مربوط به خودروهای دنا پلاس تیپ ۱ و سایپا ۱۵۱ یا همان پراید وانت است که هر کدام یک میلیون تومان افزایش یافته‌اند.

آخرین قیمت محصولات ایران خودرو در کارخانه و بازار


آخرین قیمت محصولات ایران خودرو در کارخانه و بازارآخرین قیمت محصولات سایپا در کارخانه و بازار

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند