قیمت کدام خودروها در بازار ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت؟

قیمت انواع وانت در بازار افزایش عجیبی را تنها در یک ماه گذشته تجربه کرده است که بعضا به ۳۰ میلیون تومان نیز می‌رسد.

به گزارش تجارت‌نیوز، رشد بهای وانت در حالی رخ داده است که فعالان بازار از کسادی بی‌سابقه کار خود گلایه دارند.

بهای هر دستگاه وانت رشدی بین ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومانی را تجربه کرده است. وانت نیسان زامیاد بنزینی از ۲۳۰ میلیون تومان در هفته اول تیر به ۲۴۲ میلیون تومان رسیده است.

وانت نیسان زامیاد دیزل نیز با رشد ۲۵ میلیون تومانی در هفته اول مرداد ماه نسبت به ماه گذشته ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.

وانت پراید در بازار در حالی ۱۴۵ تومان معامله می‌شود که در هفته اول تیر ۱۳۱ میلیون تومان معامله می‌شد. قیمت وانت آریسان نیز از ۱۶۵ میلیون تومان به ۱۸۲ میلیون تومان سیده است.

وانت آریسان دوگانه‌سوز نیز در حالی ۱۷۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که یک ماه قبل قیمتی در حدود ۱۵۵ میلیون تومان داشت. وانت کارا دو کابین نیز رشد ۳۰ میلیون تومانی قیمت را پذیرفت و به بهایی برابر با ۲۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.

در فضای مجازی بهای وانت ریچ نیز ۵۶۵ میلیون تومان افزایش را نشان می‌دهد (گسترش).

قیمت خودرو امروز ۷ مرداد

در بازار خودروهای داخلی روز چهارشنبه، خودروهای پارس LX، دنا پلاس دنده‌ای توربو و پراید ۱۵۱ پلاس با افزایش قیمت همراه بودند.

در بازار خودروهای داخلی قیمت تعداد زیادی ااز خودروها با ثابت ماند  و تنها پژو پارس LX  و دنا پلاس دنده‌ای توربو و پراید ۱۵۱ پلاس با افزایش قیمت همراه بودند.

دنیای اقتصاد نوست:

روند ریزش تورم ماهانه در بازار خودرو، در اولین ماه از فصل تابستان هم ادامه پیدا کرد. اطلاعات استخراج شده از یک بازار نیازمندی‌های آنلاین نشان می‌دهد میانگین قیمت در بازار خودرو (شامل خودروهای صفر کیلومتر و دست دوم داخلی، مونتاژی و وارداتی) در نخستین ماه تابستان حدود یک درصد افزایش یافته این در شرایطی است که در پایان بهار، تورم ماهانه در این بازار، بیش از ۲ درصد بود. خوش‌بینی نسبی به سیاست‌های آتی، عرضه خودروهای انباری و تولید دوباره مونتاژی‌ها سه سرعت‌گیر قیمت‌ها در مسیر افزایش بوده است.

بازار خودرو در تیر ماه با افزایش یک درصدی قیمت مواجه شد، افزایشی که بیشتر از ناحیه محصولات داخلی بود.طبق اطلاعات استخراج شده از بازار نیازمندی‌های آنلاین – دیوار- میانگین قیمت در بازار خودرو (شامل خودروهای صفر کیلومتر و دست دوم داخلی، مونتاژی و وارداتی) در نخستین ماه تابستان و در مقایسه با سومین ماه بهار، حدود یک درصد بالا رفته است.

مطالعه متن کامل گزارش قیمت خودرو امروز ۷ مرداد / کدام خودروها افزایش قیمت داشتند؟ پیشنها می‌شود.

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودروی تجارت‌نیوز بخوانید.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند