آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز ۹ اسفند ۹۹ چقدر بود؟

آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز ۹ اسفند ۹۹ چقدر بود؟

روز چهارشنبه اسکناس آمریکایی با ۵۰۰ تومان افزایش به بهای ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز ۹ اسفند ۹۹ چقدر بود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، روز چهارشنبه اسکناس آمریکایی با ۵۰۰ تومان افزایش به بهای ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز ۹ اسفند ۹۹ چقدر بود؟

در این مورد دنیای اقتصاد نوشت: در اولین هفته اسفندماه، دلار دو شرایط متفاوت را تجربه کرد؛‌ در ابتدای هفته، فروشندگان در بازار بیشتر فعال بودند و قیمت در مسیر کاهشی قرار داشت، ولی در دو روز انتهایی کاری بازار، خریداران بار دیگر دست بالا را به‌دست آوردند و قیمت را صعودی کردند.

در سه روز ابتدایی هفته، دلار حدود هزار و ۴۰۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و حتی به محدوده ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومانی ریزش کرد.

بیشتر فعالان و معامله‌گران ارزی در شرایط کنونی بیشتر اخبار را دنبال می‌کنند و بر اساس نوع اخبار جهت معاملاتی خود را تعیین می‌کنند. در مقطعی از هفته گذشته، خبر آزاد‌شدن پول‌های ایران از کره‌جنوبی مورد توجه قرار گرفت،‌ ولی بعد نگرانی در مورد دورتر‌شدن لغو تحریم‌ها در بازار برجسته شد.

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه که بازار به‌صورت رسمی تعطیل بود، کمی میزان فروش‌ها در بازار ارز افزایش یافت. در معاملات پشت‌خطی،‌ دلار تا محدوده ۲۴‌هزار و ۲۰۰ تومانی عقب نشست.

اخبار مرتبط با دلار را در صفحه اختصاصی ارز و طلا تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند