قیمت طلا و سکه در بازار امروز /قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۱۱/۷

قیمت طلا و سکه در بازار امروز /قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۱۱/۷

امروز قیمت دلار روند نزولی داشت و در مقایسه با روز گذشته، افت ۰.۶۷ درصدی را تجربه کرد و ۲۷,۹۶۰ (بیست و هفت هزار و نهصد و شصت ) تومان نرخ گذاری و معامله شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز قیمت دلار روند نزولی داشت و در مقایسه با روز گذشته، افت ۰.۶۷ درصدی را تجربه کرد و ۲۷,۹۶۰ (بیست و هفت هزار و نهصد و شصت ) تومان نرخ گذاری و معامله شد.

قیمت دلار در بازار امروز

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز ۷ بهمن تا ساعت ۱۹، به رقم ۲۷ هزار و ۷۷۱۰ تومان‌ رسید.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش ۲۵ هزار و ۱۱۳۴ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۴ هزار و ۸۶۳۶ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار امروز

قیمت یورو در بانک مرکزی ۴۷۳۷۷ تومان تعیین شد. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌‌های بانک‌ها، ۲۸ هزار و ۶۸۸۸ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۰۳۴ تومان است.

قیمت طلا و سکه در بازار امروز

طبق نرخ‌‌های اعلامی اتحادیه طلا و سکه تا ساعت ۱۹، قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۲ میلیون ۱۵۰ هزار تومان است.

در بازار امروز قیمت طلا برای هر گرم طلا ۱۸ عیار، یک میلیون و ۲۳۳ هزار ۴۳۱ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، شش میلیون و ۷۸۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

آخرین اخبار حوزه طلا را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند