قیمت دلار و یورو بدون تغییر / قیمت دلار و یورو صرافی ملی ۹۸/۳/۱

نرخ‌های اعلامی صرافی ملی از دو شاخص اصلی ارز نشان می‌دهد که دلار و یورو همسان با نرخ پایانی این ارزها در روز گذشته است، اما نسبت به اولین نرخی که این صرافی دیروز اعلام کردند 200 تومان افزایش قیمت دارد.
قیمت دلار و یورو بدون تغییر / قیمت دلار و یورو صرافی ملی ۹۸/۳/۱

به گزارش تجارت‌نیوز، صرافی ملی اولین نرخ فروش دلار را در روز اول خرداد سال جاری را همسان با آخرین این ارز در روز ۳۱ اردیبهشت ماه اعلام کرد.

در حالی که این صرافی دلار را در ابتدای روز گذشته ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان قیمت‌گذاری کرد، اما نرخ بسته شده این ارز در پایان روز به ۲۰۰ تومان افزایش قیمت به رقم ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

قیمت دلار امروز (۹۸/۳/۱) از سوی صرافی ملی همان ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان بسته شده روز قبل و قیمت خرید آن نیز ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان ثبت شده است.

این شکل از قیمت‌گذاری در این صرافی در خصوص نرخ یورو نیز صادق است، به این ترتیب که هر یورو امروز همانند روز گذشته ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان برای فروش، و ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان برای خرید نرخ‌گذاری شده است.

قیمت دلار امروز نسبت به اولین نرخ روز گذشته معادل ۱٫۴ درصد افزایش و نسبت به قیمت پایان کار صرافی ملی بدون تغییر بوده است.

دلار در بازار آزاد پایین‌تر از صرافی ملی است، یعنی هر دلار آمریکا تا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه معادل ۱۳ هزار و ۹۳۷ تومان معامله شده است؛ اما نرخ یورو در این بازار همسان با نرخ اعلامی صرافی ملی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز