تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت سورن پلاس دوگانه‌سوز در آذر 1401

قیمت سورن پلاس

در طرح جدید فروش فوق‌العاده ایران خودرو، سه محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی با موتور XU7P و وانت آریسان2 عرضه شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد سورن پلاس دوگانه‌سوز با تفاوت قیمتی 141 میلیون تومانی به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

به گزارش تجارت‌نیوز، اخیراً ایران خودرو دو طرح فروش فوری و فوق‌العاده با موعد تحویل 30 و 90 روزه را برگزار کرد. در هر دو طرح خودرو سورن پلاس دوگانه‌سوز با قیمت 281 میلیون تومان عرضه شده است. اما قیمت سورن پلاس دوگانه‌سوز در بازار چند تومان است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد که این خودرو در نهمین ماه سال 1401 در محدوده 422 میلیون تومان در بازار آزاد معامله می‌شود. این بدین معناست که برندگان در آخرین قرعه‌کشی ایران خودرو به رانتی 141 میلیون تومانی دست پیدا می‌کنند.

رانت قیمت سورن پلاس در جیب افراد خاص

البته با توجه به شرایط جدید این رانت محدود به افراد خاصی می‌شود و تمام متقاضیان و شهروندان دارای شانس یکسان برای دستیابی به گوی خوشبختی نیستند.

مادران دارای سه فرزند (طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) و صاحبان خودروهای فرسوده که به دنبال محصول جایگزین هستند بیش از متقاضیان عادی در لاتاری ایران خودرو شانس دارند. با توجه به شکاف قیمت سورن پلاس در بازار و کارخانه متقاضیان زیادی خواهان خرید این محصول ایران خودرو هستند.

گفتنی است که امروز آخرین مهلت ثبت‌نام ایران خودروست. مشتریان نهایی در تاریخ چهارشنبه 9 آذرماه 1401 از طریق قرعه‌کشی با حضور نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد‌.

برای مطالعه بیشتر خبر سود 179 میلیونی در لاتاری ایران خودرو را در تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند