موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آنالیز قیمت سکه در هفته اول بعد از رمضان پارسال

آنالیز قیمت سکه در هفته اول بعد از رمضان پارسال

سکه در ماه رمضان سال گذشته با افزایش قیمت همراه بوده است که حتی به بعد از پایان این ماه نیز این روند صعودی ادامه یافت. این فلز گران‌بها در هفته اول بعد از ماه رمضان سال 97 بازدهی بیش از 17 درصدی داشته است؛ با توجه به نوسانات بازار طلا و سکه در ماه رمضان امسال قیمت سکه بعد از پایان این ماه چه خواهد شد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، هر عدد سکه طرح جدید در یک هفته بعد از تعطیلات عید فطر ماه رمضان سال گذشته بازدهی 17.8 درصدی داشته است؟

هر عدد سکه امامی در آخرین روز ماه رمضان سال 97 معادل دو میلیون و 395 هزار تومان بوده، اما این فلز گران‌بها در طول یک هفته پس از تعطیلات عید فطر 426 هزار تومان گران شد.

سکه طرح جدید از روز 27 خرداد ماه سال 97 تا روز دوم تیر ماه سال 97، یعنی در طول یک هفته بازدهی حدود 17.8 درصدی داشته است.

قیمت این فلز‌گران‌بها در روز دوم تیر ماه سال گذشته معادل دو میلیون و 821 هزار تومان بوده است.

سکه امامی در ماه رمضان سال گذشته بازهی 23.5 درصدی داشت، این در حالی است که طبق سنت هر ساله انتظار از بازارها این است که در ماه رمضان افت قیمت یا حداقل ثبات قیمت داشته باشند.

قیمت سکه امامی قبل از شروع ماه رمضان در سال 97 معادل یک میلیون و 938 هزار تومان بوده که در پایان ماه رمضان به رقم دو میلیون و 395 هزار تومان رسیده است.

سکه در ماه رمضان امسال نتوانسته جهش قیمتی زیادی داشته باشد و به سنت سال‌های قبل بازگشته، آیا در هفته بعد از ماه رمضان بازار سکه با رشد قیمت مواجه می‌شود؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند