قیمت سکه کاهشی شد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۶/۲۱

قیمت سکه کاهشی شد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۶/۲۱
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افزایش بهای طلای جهانی، روند کاهشی در پیش گرفت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به چهار میلیون و 62 هزار تومان رسید.

امروز قیمت طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت و به ۱۵۰۲ دلار و ۳۳ سنت در هر اونس رسید.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ساعت ۱۷ با ۱۵۳ تومان کاهش نسبت به روز گذشته، ۱۱,۴۴۰ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ساعت ۱۷ با ۱۵۰ تومان کاهش نسبت به روز قبل، ۱۲,۷۰۰ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۷، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۴۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۶۲ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز کاهش داشته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۸۸ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۲۸۹ هزار تومان و ۸۹۹ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند