در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۱۲/۱۷

در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۱۲/۱۷

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و افت نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و ۴۶۳ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۶۹۹ دلار در هر اونس ثابت ماند.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز ‌‌یکشنبه ۱۷ اسفند ساعت ۱۹، با ۲۸۵ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۲۳،۹۸۶ تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۳ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۳ هزار و ۵۱۵ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز ‌‌یکشنبه ۱۷ اسفند ساعت ۱۹، با ۴۶۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۲۸،۸۷۴ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۸ هزار و ۸۷۳ تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۳۰۱ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۹، قیمت سکه تمام طرح قدیم ده میلیون و ۲۹۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ده میلیون و ۴۶۳ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب ۳ میلیون و ۸۰۰ تومان و دو میلیون و ۲۴۹ هزار تومان است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند