بررسی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/6/23

بررسی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/6/23

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به دوازده میلیون و ۶۷۹ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۹۴۰ دلار در هر اونس ثابت ماند.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز یکشنبه 23 شهریور ساعت 18 با ۲۸۵ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، ۲۳،۴۴۲ تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۳ هزار و ۴۴۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۳ هزار و ۳۴۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار امروز ‌یکشنبه 23 شهریور ساعت 18 با ۲۷۰ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۲۷،۶۳۲ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 27 هزار و ۶۴۰ تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۷ هزار و ۵۴۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت 18، قیمت سکه تمام طرح قدیم یازده میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید دوازده میلیون و ۶۷۹ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۱۹۷ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب 3 میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند