تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خرید مسکن در شیراز چقدر هزینه دارد؟ / لیستی از متوسط قیمت آپارتمان در شیراز

بنا بر اطلاعات و قیمت‌های موجود در بازار مسکن شیراز، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق شیراز به دست آمده است. کدام مناطق شیراز، ارزان محسوب می‌شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت آپارتمان در شیراز، لیستی از متوسط قیمت آپارتمان در برخی از مناطق شیراز به دست آمده است.

با توجه به داده‌های موجود در جدول زیر، شهر جدید صدرا از ارزان‌ترین مناطق شیراز برای خرید خانه است. در شهر شیراز متوسط قیمت هر متر واحد مسکونی در منطقه فرهنگیان ۱۱٫۷ میلیون تومان ثبت شده است و از دیگر مناطق ارزان شیراز برای خرید خانه است.

شهرک‌های امام رضا و سراج مناطقی هستند که متوسط نرخ اجاره در آن مناطق در کانال ۱۲ میلیون تومان ثبت شده است.

متوسط قیمت خرید آپارتمان در منطقه ریشمک ۱۵٫۶ میلیون تومان، زرهی ۱۹٫۲ میلیون تومان و تاچارا ۱۹٫۸ میلیون تومان اعلام شده است.

فرهنگ شهر و معالی آباد در محدوده ۲۲ میلیون تومان و قدوسی شرقی با متوسط قیمت خرید ۲۴٫۲ میلیون تومان ثبت شده است.

متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی در محلات قدوسی غربی با متوسط قیمت ۳۰ میلیون تومان و قصرالدشت ۳۲٫۵ میلیون تومان معامله می‌شود که از مناطق گران قیمت شیراز برای خرید خانه هستند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید آپارتمان مسکونی در برخی از مناطق شیراز را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر شیراز و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند