گزارش تجارت‌نیوز از نرخ اجاره آپارتمان در استان البرز

متوسط اجاره ماهانه در کرج / هشتگرد گران‌تر از گلشهر!

متوسط اجاره ماهانه  در کرج / هشتگرد گران‌تر از گلشهر!

بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، فهرستی از متوسط قیمت اجاره آپارتمان در برخی از محلات و شهرهای اطراف کرج به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس داده‌های موجود در جدول زیر، گوهردشت، فردیس در کنار محلات باغستان و اندیشه با متوسط اجاره ماهانه در کانال دو میلیون تومان از مناطق ارزان کرج برای خرید خانه هستند.

همچنین شهر جدید اندیشه و محله گلشهر با متوسط اجاره حدود سه میلیون تومان برای یک آپارتمان ۸۰ متری از دیگر مناطق ارزان کرج برای اجاره‌نشینی محسوب می‌شوند.

بنا بر آگهی‌های پلتفرم دیوار در نیازمندی‌های مسکن استان البرز متوسط اجاره آپارتمان ۸۰ متری در ۱۰ روز گذشته (هفته دوم مهر) در محله شاهین ویلا چهار میلیون تومان، محمدشهر و شهرک بنفشه حدود ۴.۴ میلیون تومان و مارلیک با متوسط اجاره ۴.۹ میلیون تومان ثبت شده است.

متوسط اجاره آپارتمان در محله‌های ساماندهی و مهرویلا در نیازمندی‌های دیوار ۵.۲ میلیون تومان ثبت شده است. مهرشهر – فاز ۴ و شهر جدید هشتگرد و مشکین‌دشت از محلاتی هستند که با متوسط اجاره ماهانه در محدوده ۵.۲ میلیون تومان الی ۵.۸ میلیون تومان ثبت شده‌اند.

منظریه و کوی مهر و مهرشهر – فاز ۱ از آن دسته محلات کرج هستند که بر اساس آگهی‌های دیوار متوسط اجاره در این محلات در کانال ۶ میلیون تومان ثبت شده است.

محلاتی که با متوسط اجاره در کانال هفت میلیون تومان اعلام شده‌اند محلات مهرشهر – فاز ۳ با متوسط اجاره ۷ میلیون تومان و شهرک ابریشم و کمال شهر با قیمت ۷.۶ میلیون تومان و کوی زنبق با متوسط اجاره ۷.۷ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین محلاتی که در آگهی‌های سایت دیوار ثبت شده‌اند متوسط اجاره آپارتمان در ماهدشت ۸ میلیون تومان و کیان مهر ۸.۸ میلیون تومان ثبت شده است که از سایر محلات متوسط اجاره بالاتری را دارد.

در جدول زیر متوسط اجاره ماهانه آپارتمان در برخی از مناطق کرج و حومه را مشاهده می‌کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند