قیمت پژو ۳۰۱ در بازار چقدر است؟

نخستين خودرو پژو 301، محصول جديد ايكاپ با همكاری شرکت ساپكو و سازندگان و با بيش از 60 درصد داخلی‌سازی، توليد شد. اما قیمت این محصول در بازار چقدر خواهد بود؟
قیمت پژو ۳۰۱ در بازار چقدر است؟

امروز یکشنبه ۲۷ آبان ماه سال ۱۳۹۷ نخستین خودرو پژو ۳۰۱ محصول جدید ایکاپ با بیش از ۶۰ درصد داخلی‌سازی تولید شد. محمدرضا معتمد، مدیر عامل شرکت ایکاپ در این مورد گفته است: این میزان ساخت داخلی‌سازی محصول بالاتر از الزامات تعیین شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

آن طور که رسانه‌های مختلف گزارش داده‌اند، وی با اشاره به این که سازندگان داخلی در حال حاضر تولید آزمایشی قطعات را آغاز کرده‌اند، اظها کرد: امیدواریم طبق برنامه بتوانیم مجوزهای قانونی خود را تا پیش از پایان امسال دریافت کرده و تولید انبوه خودرو ۳۰۱ را تا قبل از شهریور ماه سال آینده آغاز کنیم.

اما این خودرو جدید پژو در بازار ایران چقدر قیمت خواهد خورد؟ مراجعه به سایت‌های فروش خودرو نشان می‌دهد که هم‌اکنون محدوده قیمتی پژو ۳۰۱ البته وارداتی آن و با کارکردی نزدیک به خودروهای صفر ۱۸۰ میلیون تومان است.

در یکی از آگهی‌های فروش خودرو، مالک این خودرو مدل ۲۰۱۶ خودرو خود را که بیش از پنج هزار کیلومتر کار کرده با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته است.

این خودرو چهار سیلندر در آگهی‌های دیگر هم تقریبا قیمت مشابهی دارند. در آگهی دیگر خودرو پژو ۳۰۱ که شش هزار کارکرد دارد، ۱۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در یک آگهی از خودرو وارداتی ۳۰۱ هم قیمت این خودرو مدل ۲۰۱۶ آن با کارکردی بیشتر از دو آگهی قبلی، ۱۷۲ میلیون تومان ذکر شده است.

خودرو پژو ۳۰۱ وارداتی با کارکرد ۱۰ هزار کیلومتر نیز به قیمت ۱۵۸ میلیون تومان آگهی شده است.

حال باید دید با این قیمت‌ها خودرو پژو ۳۰۱ داخلی پس از عرضه به بازار چقدر قیمت می‌خورد؟ آیا ممکن است از خودرو پژو وارداتی ۳۰۱ با قیمت حداقل ۱۸۰ میلیون تومان گرانتر باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز