قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۲۸ شهریور / هواوی میت ۵۰ ماه آینده معرفی می‌شود؟

قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۲۸ شهریور / هواوی میت ۵۰ ماه آینده معرفی می‌شود؟

قیمت انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، اپل، هوآوی و شیائومی در بازار امروزیکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، در جدول‌های زیر، قیمت موبایل تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزان‌تر به فروش می‌رسند.

گوشی‌های سری هواوی میت ۵۰ ماه آینده معرفی می‌شوند؟

شرکت هواوی به علت تحریم‌های آمریکا شرایط سختی را می‌گذراند. در گذشته شایعاتی مبنی بر عدم عرضه سری میت ۵۰ منتشر شد که دلیل چنین موضوعی را همین تحریم‌ها عنوان می‌کردند. اما حالا مشاور ارشد «DSCC» ادعا کرده که هواوی همچنان به دنبال عرضه نسل جدید گوشی‌های میت در فصل چهارم ۲۰۲۱ است، بنابراین شاید ماه آینده شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم.

هواوی در حال حاضر یک رویداد معرفی جهانی در وین را برای ۲۹ مهر ماه تنظیم کرده و اگرچه هنوز مشخص نیست چه دستگاهی در این مراسم رونمایی می‌شود، اما انتظار داریم چینی‌ها از این رویداد برای معرفی جهانی سری P50 استفاده کنند.

تیزری که هواوی برای مراسم ماه آینده منتشر کرده، دستگاهی را نشان می‌دهد که شبیه P50 پرو است. با این وجود گزارش اخیر چنین موضوعی را زیرسوال می‌برد و بطور غیرمستقیم احتمال معرفی نسل جدید سری میت را مطرح می‌کند.

غول چینی شرایط سختی را می‌گذراند و اگر دستگاه جدید از سری میت هم باشد، انتظار عرضه گسترده آن وجود ندارد و قطعا به صورت محدود روانه بازار خواهد شد. هنوز هیچ کدام از گمانه‌زنی‌ها تایید نشده‌اند و فقط می‌دانیم اواخر ماه آینده هواوی مراسمی برگزار خواهد کرد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از سری میت در دسترس نیست و طراحی و مشخصات آن همگی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. البته انتظار می‌رود مشخصات دوربین شبیه سری P50 باشد و تنها در برخی جزییات کمی بهتر باشد. هواوی گوشی P50 را با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ عرضه می‌کند و احتمال عرضه سری میت نیز با تراشه‌های کوالکام بسیار بالاست.

همه چیز در رویداد ۲۹ مهر ماه مشخص خواهد شد، با این حال احتمالا در همین فاصله باقی مانده هم اطلاعات بیشتری درباره محصولات آینده این کمپانی به اینترنت راه پیدا می‌کند.

قیمت گوشی‌های شرکت سامسونگ

قیمت گوشی‌های شرکت هواوی

قیمت گوشی‌های شرکت اپل

قیمت گوشی‌های شرکت شیائومی

آخرین اخبار و گزارش‌ها در حوزه استارتاپ و فناوری اطلاعات را در صفحه استارتاپ و تکنولوژی تجارت‌نیوز دنبال کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند