محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال

محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال

فرمانده پلیس راه البرز اعلام کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه ۶ خردادماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

به گزارش تجارت‌نیوز، فرمانده پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال در محدوده این استان در روز جمعه ۶ خرداد ماه جاری خبر داد.

بر اساس گزارش ایرنا، رضا گودرزی گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه ۶ خردادماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

گودرزی اضافه کرد: در صورت اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا پایان تخلیه بار ترافیکی از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک طرفه خواهدشد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

او توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی است.

۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

جاده کرج – چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند