اکسکوینو

مدارس کدام شهرها تعطیل شد؟

لیست استان هایی که مدارس آنها تعطیل شد

مدارس برخی استان‌ها به علت بارش سنگین برف و باران تعطیل اعلام شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدارس استانهایی چون همدان،  زنجان، اراک ، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شدند.

درصورت تعطیلی دیگر استان ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

مدارس استان مرکزی غیرحضوری شد

مدارس نوبت عصر برخی از شهرستان‌های استان مرکزی غیرحضوری شد

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر تمامی موسسات و آموزشگاه‌های تحت پوشش آموزش و پرورش (اعم از دولتی و غیردولتی)، در شهرستان‌های، اراک، شازند، سربند، خنداب، کمیجان و نوبران (شهر وروستا) امروز شنبه سوم دیماه در نوبت عصر به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کنند.

تعطیلی مدارس برخی شهرهای استان تهران

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران: به علت بارش برف، همه مقاطع تحصیلی شهرستان پردیس و مدارس مقطع ابتدایی شهرستانهای رودهن و دماوند در نوبت عصر آموزش به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

مدارس پردیس در نوبت عصر تعطیل شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی به علت بارش برف شدید در شرق استان تهران در نوبت عصر خبر داد.

مدارس همدان تعطیل شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر تمام مقاطع تحصیلی مدارس استان همدان تعطیل شد.

مهدی جلیلی در تشریح این خبر گفت: به اطلاع هم استانی ها می رساند با توجه به اعلام ستاد بحران استان و به علت تداوم بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، تمامی مقاطع تحصیلی در مدارس سراسر استان امروز -شنبه ۳ دی‌ماه- در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، وی ادامه داد: امتحانات نهایی کشوری پایه دوازدهم و امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد.

جلیلی اضافه کرد: امتحان داخلی دانش آموزان پایه های دوازدهم و نهم دانش آموزان روزانه نیز به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان بیان کرد: مدیران مدارس اهتمام ویژه‌ای در مدیریت سیستم های گرمایشی و موتورخانه های مدارس داشته باشند.

همین‌طور در اطلاعیه اداره‌کل آموزش و پرورش استان آمده است: تمام مدارس پیش‌دبستانی به جز شهرستان طارم، در نوبت صبح امروز شنبه سوم دی ماه تعطیل است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع می رساندبه علت بارش برف و نامساعدبودن هوا، فعالیت آموزشی مراکز پیش دبستانی در تمام شهرستان های استان به جز شهرستان طارم تعطیل می باشد. فعالیت مدارس مقطع ابتدایی در تمام شهرستان های استان به جز شهرستان طارم در شیفت صبح به صورت مجازی پیگیری می‌شود.

مدارس شیفت صبح مقطع متوسطه اول مناطق بزینه رود، سجاس رود و افشار و خدابنده نیز به صورت مجازی پیگیری خواهد شد.
مدارس سایر نواحی ومناطق استان به روال عادی خود دایر می باشند.

مدارس لرستان تعطیل شد

مهدی پازوکی با اشاره به بارش برف و تعطیلی برخی مدارس لرستان برای فردا شنبه، اظهار داشت: با توجه به بارش برف، نوبت صبح و عصر مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول شهرستان الیگودرز در همه بخش‌ها از سوی فرمانداری تعطیل اعلام شده است.

وی، عنوان کرد: همچنین مدارس پیش دبستانی و ابتدایی نوبت صبح شهر الیگودرز تعطیل اعلام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با بیان اینکه همچنین مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت‌های صبح و عصر شهرستان‌های بروجرد و ازنا تعطیل اعلام شده است، گفت: در شهرستان دلفان نیز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شده است.

مدارس قزوین تعطیل شد

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: بارش برف و برودت هوا موجب تعطیلی و مجازی شدن تمامی مقاطع تحصیلی نوبت بعدازظهر امروز (شنبه) استان شد./

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند