آخرین مهلت تکمیل ثبت‌نام مسکن ملی

آخرین مهلت تکمیل ثبت‌نام مسکن ملی

وزارت راه و شهرسازی با هدف افزایش سرعت معرفی متقاضیان واجد شرایط به پروژه‌های مسکن ملی فقط تا ٣٠ شهریور برای تکمیل ثبت‌نام متقاضیان در سامانه مسکن ملی فرصت داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس تازه‌ترین مهلت تعیین شده توسط وزارت راه و شهرسازی، متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا پایان ساعت ۲۴ روز ۳۰ شهریور امسال فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل ثبت‌نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز برای احراز شرایط اقدام کنند که این مهلت قابل تمدید نیست.

وزارت راه در توضیح علت پایان مهلت تکمیل ثبت‌نام اعلام کرده است: به منظور تعیین تکلیف وضعیت ثبت‌نام متقاضیان و انجام مراحل اتصال آنها به پروژه‌های شروع شده، این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

از زمان آغاز طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۷۷ هزار واحد زمین به شکل گروهی به واجدان شرایط واگذار شده است که حدود ۴۷ هزار واحد توسط سازمان ملی زمین و مسکن در استان‌ ها و ۳۱ هزار واحد در شهرهای جدید است.

همچنین مقرر شده است از این ۷۷ هزار واحد، واحدهایی که قابلیت افتتاح دارند توسط استان‌ها و شهرهای جدید به ستاد معرفی شوند.

در حال حاضر، زمین ۳۸ هزار واحد دیگر هم آماده شده که در مجموع ۱۱۵ هزار واحد برای ساخت مسکن به شکل گروهی آماده واگذاری است.

 

منبع: روزنامه اطلاعات

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند