نامه وزیر برکنار شده صمت خطاب به رئیس‌جمهور

نامه وزیر برکنار شده صمت خطاب به رئیس‌جمهور

رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز پس از برکناری از سمت وزیر صمت نامه‌ای به رئیس جمهور نوشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، رضا رحمانی، وزیر صمت پس از برکنار شدن از پست وزارت صمت در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشت. در این نامه آمده است:

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آروزی قبولی طاعات و عبادات، حتما مستحضرید در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۷ جناب آقای واعظی تماس و تهدید کردند در صورت رای نیاوردن طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس شورای اسلامی، شما برکنار خواهید شد و لازم است در این فرصت با لابی، نمایندگان خصوصا نمایندگان آذری زبان را قانع و برای این طرح رای بگیرید؛ بنده هم عرض کردم مجلس که زیر نظر بنده نیست و مشکلی با موضوع ندارم.

امروز ۱۳۹۹/۲/۲۲ که اینجانب در جلسه توسعه صادرات دفتر معاون اول محترم حضور داشتم مجددا جناب آقای واعظی تماس گرفتند و اعلام نمودند استعفاء بدهم.

به استحضار می‌رسانم اینجانب حجت شرعی برای استعفاء نمی‌بینم و کماکان مثل ۱۹ ماه و سالیان گذشته با تمام توان آماده خدمت‌گذاری بوده و در شرایط سخت کشور و تجربیات گران‌بهایی که اندوخته‌ام کماکان آماده فداکاری و خدمتگزاری شبانه‌روزی به مردم عزیزمان هستم.

از اینکه در دوره حدود ۱۹ ماهه مسئولیت اینجانب علی‌رغم برنامه‌ریزی‌های دشمنان نظام و انقلاب برای تعطیلی تولید کشور به مدد الهی و تلاش شبانه‌روزی همکاران صدیقم نسبت به حفظ افزایش و رونق تولید و تامین کالای اساسی مایحتاج عمومی کشور و عبور از تحریم‌ها و حوادث مختلف و به خصوص بحران کرونا که مرود تاکید مقام معظم رهبری بوده است به خود می‌بالم و در تعجب هستم که چرا علی‌رغم حصول نتایج درخشان و قابل افتخار می‌بایست این‌گونه به انگیزه‌های سیاسی تحت فشار قرار گیرم.

در هرحال هر تصمیمی بگیرید برای اینجانب محترم است و کماکان خود را خدمتگزار کوچک و عاشق ملت بزرگ ایران و سرباز ولایت می‌دانم.

رضا رحمانی

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند