هفتمین قرعه‌کشی محصولات سایپا انجام شد

هفتمین قرعه‌کشی محصولات سایپا انجام شد

دیروز ۴۰ هزار نفر طی قرعه‌کشی محصولات سایپا انتخاب شده و ۴۰ هزار نفر نیز به‌عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، دیروز قرعه‌کشی هفتمین طرح عرضه محصولات سایپا در سال جاری با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و رسانه‌ها انجام شد.

در طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات این گروه خودروسازی در مجموع ۱۷۹ هزار و ۶۰۵ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد ۱۷۲هزار و ۸۰۱ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

دیروز ۴۰ هزار نفر طی قرعه‌کشی انتخاب شده و ۴۰ هزار نفر نیز به‌عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

نکته حائز اهمیت در این طرح استقبال گسترده مشتریان از خودروی شاهین سایپا بود، به‌طوری که برای خرید این محصول ۵۶ هزار و ۳۵۹ متقاضی ثبت نام کردند که از این میان ۵۴ هزار و ۳۵۳ نفر حائز شرایط بودند.

در این طرح ۸ هزار شاهین برای تحویل به مشتریان در نظر گرفته شده بود. همچنین ۴ هزار دستگاه خودروی کوییک‌آر (دو رنگ) عرضه می‌شود که ۲ هزار دستگاه از آن با تریم قرمز خواهد بود. علاوه بر این ۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه ساینا اس، ۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه کوییک معمولی، ۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه ساینا معمولی، ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا، ۴ هزار دستگاه تیبا ۲ و ۳ هزار دستگاه وانت ۱۵۱ نیز عرضه می‌شود.

 

منبع: دنیای اقتصاد

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند