نخستین جشنواره بورس و رسانه برگزار می‌شود

نخستین جشنواره بورس و رسانه برگزار می‌شود

نخستین جشنواره بورس و رسانه در آستانه ۵۰ سالگی بازار سرمایه کشور در مردادماه امسال، همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار از برگزاری نخستین جشنواره بورس و رسانه در آستانه 50 سالگی بازار سرمایه کشور خبر داد و گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای افزایش سطح همکاری با رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری و همچنین قدردانی از تلاش و همت فعالان عرصه رسانه، نخستین جشنواره رسانه‌های فعال حوزه بازار سرمایه را همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌کند.

یاسر فلاح در خصوص اهداف این جشنواره اظهار داشت: تقویت زمینه‌های اطلاع‌رسانی با محور افزایش سواد مالی جامعه، ارتقای فرهنگ سرمایه‌گذاری بر پایه ارزش‌های اسلامی – ایرانی، تجلیل از نقش خبرنگاران در نقادی و هم‌افزایی حوزه‌های مالی و سرمایه‌ای، افزایش نقش رسانه‌ها در جامعه‌پذیری شهروندان در عرصه‌های گوناگون مالی و سرمایه‌ای و همچنین ارتقای سواد مالی جامعه و فرهنگ‌سازی در زمینه بازار سرمایه از مهمترین اهداف نخستین جشنواره بورس و رسانه است.

به گفته وی؛ آثار قابل ارائه در این جشنواره متشکل از بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال شامل روزنامه‌ها، نشریات ادواری، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری – تحلیلی و همچنین بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری شامل برنامه‌های رادیویی و سیما است.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس با تاکید بر اینکه شرکت همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای کشور در این جشنواره آزاد است، عنوان کرد: به بهترین آثار رسانه‌ای با موضوع «اقتصاد مقاومتی» جایزه ویژه جشنواره اهدا خواهد شد.

مشاور رییس سازمان بورس شرایط شرکت در این رویداد مهم بازار سرمایه و مقررات آن را برشمرد و اظهار داشت: آثار ارسالی باید به بازار سرمایه و سایر مولفه‌های اثرگذار به این حوزه مرتبط باشند.

وی اضافه کرد: آثاری می‌توانند در جشنواره شرکت کنند که از تاریخ اول فروردین 95 تا 31 تیرماه 96 تولید و از طریق یکی از رسانه‌های کشور (مطبوعات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، صدا و سیما و…) منتشر شده باشند.

علاقمندان می‌توانند به آدرس دبیرخانه جشنواره تهران، خیابان حافظ، نرسیده به جمهوری، بن‌بست ازهری، پلاک 10، شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس مراجعه و یا با پست الکترونیکی festivalpress@sidsco.ir مکاتبه کنند. همچنین شماره تلگرام 09195981910 در دسترس مخاطبان و تلفن 64083308 پاسخگوی فعالین رسانه‌ای حوزه بازار سرمایه است.

 

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند