کد خبر: 210808

نرخ بلیت متروی تهران در سال ۹۷ اعلام شد

پس از در نظر گرفتن هزینه‌های مترو مقرر شد بلیت تک‌سفره داخل شهری از ۸۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشته باشد. همچنین بلیت تک‌سفره از حومه به تهران ۲۰۰۰ تومان و بلیت تک‌سفره فرودگاه امام خمینی ۱۰ هزار تومان تعیین شد.

نرخ بلیت متروی تهران در سال ۹۷ اعلام شد
سرویس کسب‌وکار -

اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با توجه به اتمام وقت چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، بررسی افزایش نرخ بلیت مترو برای سال آینده را ناتمام گذاشتند و به جلسه بعد موکول کردند.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، علیخانی رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش امروز در جلسه شورای شهر تهران در ارائه گزارشی در خصوص تصمیم این کمیسیون برای افزایش نرخ بلیت مترو برای سال ۹۷، گفت: در پاسخ به لایحه تعیین قیمت بلیت مترو که توسط شهرداری تهران ارائه شده بود، کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر تهران در سی و ششمین جلسه خود این موضوع را مورد بررسی قرار داد.

او گفت: نهایتا پس از در نظر گرفتن هزینه‌های مترو مقرر شد بلیت تک‌سفره داخل شهری از ۸۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشته باشد. همچنین بلیت تک‌سفره از حومه به تهران ۲۰۰۰ تومان و بلیت تک‌سفره فرودگاه امام خمینی ۱۰ هزار تومان تعیین شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.15)
1343.2
2.0
مثقال طلا (%0.07)
736200
500
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.