کد خبر: 170431

نشست فراکسیون مستقلین با وزیر اقتصاد و معاون بانک مرکزی درباره واردات

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی از جلسه صبح امروز این فراکسیون با وزیر اقتصاد و معاون رئیس کل بانک مرکزی خبر داد.

نشست فراکسیون مستقلین با وزیر اقتصاد و معاون بانک مرکزی درباره واردات
سرویس بانک و بیمه -

مهرداد لاهوتی اظهار داشت:‌ در جلسه امروز دوشنبه فراکسیون مستقلین که با حضور کرباسیان وزیر اقتصاد و حیدری معاون بانک مرکزی برگزار شد، درباره موضوع واردات مباحثی مطرح و تاکید شد که نمی‌شود با سیل واردات بازار اقتصاد را تنظیم کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: بحث دیگری که در جلسه مطرح شد درباره اجرای ماده ۱۶ قانون رفع موانع تولید بود که بانک‌ها باید ظرف ۳ سال اموال مازاد خود را واگذار کنند و از بنگاه‌داری خارج شوند که وزیر اقتصاد قول داد فروش اموال مازاد بانک‌ها ظرف سه سال واگذار شود.

لاهوتی یادآور شد: آقای حیدری هم در این جلسه گفت که وضعیت سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان تعیین تکلیف شده و سپرده‌گذاران بالای ۲۰۰ میلیون تومان هم که پول‌های درشت داده‌اند علی‌الحساب تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان به آنها پرداخت خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.04)
1346.7
0.5
مثقال طلا (%0.74)
625100
4600
سکه امامی (%1.04)
1486250
15500
دلار (%0.68)
4563
31
یورو (%0.03)
5719
2
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.