زمان بازگشایی نمادهای پرسپولیس و استقلال مشخص شد

تعاونی استقلال و پرسپولیس

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از بازگشایی نمادهای پرسپولیس و استقلال در فرابورس از هفته آینده خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از ایسنا، حسین قربان‌زاده با اشاره به افشای قراردادهای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: نماد این دو باشگاه با توجه به افشا قراردادها بازگشایی می‌شود. زمانی که سایر باشگاه‌ها بورسی نیستند و اسرار تجاری سایر رقبا پنهانی است افشا جزئیات قراردادهای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نباید الزامی باشد.

قربان‌زاده گفت: شفافیت مرحله به مرحله اتفاق می‌افتد. در این راستا سازمان خصوصی‌سازی در نامه‌ای خطاب به هشت شرکت بورسی اعلام کرد که باید قراردادهای باشگاه‌های زیرمجموعه خود را افشا کنند. آلومینیم اراک این کار را انجام داد و سایر باشگاه‌ها نیز در حال آماده‌سازی آن هستند.

وی ادامه داد: بنابراین برای بازگشایی نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صرفا مجموع قراردادهای بازیکنان و مجموع قراردادهای کادر فنی باید به صورت جداگانه اعلام می‌شد که دو باشگاه این کار را انجام داده‌اند. در این راستا با سازمان بورس صحبت کرده‌ایم و آنها نیز پذیرفته‌اند و نمادها یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده باز می‌شوند.

بر اساس این گزارش، بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس مستلزم این بود که این دو باشگاه متن قراردادهای خود را افشا کنند. در این راستا در هفته جاری هر دو باشگاه طی نامه‌های جداگانه مجموع قراردادهای خود را افشا کردند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند