نماد بانک سرمایه در فرابورس باز شد

نماد بانک سرمایه در فرابورس باز شد

نماد بانک سرمایه در فرابورس باز شده است و علاقه مندان می‌توانند سهام آن را در این بازار، خریدوفروش کنند.

نماد این بانک در فرابورس پس از گذشت دو سال، در اول آبان سال جاری باز شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، این گزارش می‌افزاید، نماد بانک سرمایه از تاریخ سوم آبان 95 تاکنون بسته بوده و باز شدن آن پس از گذشت دو سال، به روشنی گویای وضعیت باثبات، رو به پیشرفت و بالنده این بانک و نویدبخش آینده‌ای بسیار روشن برای آن است.

حضور دوساله و بی حاشیه تیم مدیریتی جدید بانک سرمایه و برقراری فضایی آرام و حرفه‌ای در سطح این بانک و تلاش برای انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق برای تعیین مسیر حرکت آن در آینده، به تدریج در حال پدیدار ساختن آثار فرخنده خویش است که باز شدن نماد بانک سرمایه در فرابورس یکی از مهم ترینِ این آثار بوده و خبری بسیار خوب برای سهامداران و مشتریان این بانک و نیز علاقه‌مندان به خرید و فروش سهام آن به شمار می‌آید.

بی شک باز شدن نماد بانک سرمایه در فرابورس نشان دهنده رشد و پیشرفت همه جانبه این بانک و برقراری وضعیتی متعادل و استاندارد در کلیه صورت‌های مالی آن است.

گفتنی است مدیران بانک سرمایه مجوز برگزاری مجمع سهامداران برای سال 95 را اخذ نموده و در تلاش هستند مجوز برگزاری مجمع سهامداران برای سال 96 را نیز دریافت و در صورت امکان هردو مجمع را همزمان و در آینده ای بسیار نزدیک برگزار نمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک سرمایه

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند