موضوعات داغ:

۵ نماد بورسی که امروز (آماده معامله) اعلام شدند

۵ نماد بورسی که امروز (آماده معامله) اعلام شدند

براساس پیام‌های منتشر شده از ناظر سهام درباره ۱۲ نماد بورسی، پنج نماد امروز با استفاده از مکانیزم حراج آماده به انجام معامله هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شاخص کل بورس امروز با اینکه در ابتدای شروع کار خود روند مثبتی را در پیش گرفته بود اما پس از گذشت دقایقی با افت روبه‌رو شد و با افت ۷۲۸ واحدی معادل ۰٫۴۳ درصدی در سطح ۲۱۱ هزار و ۰۱۷ واحدی قرار گرفت.

«وانصار۲»: نماد معاملاتی شرکت بانک انصار (وانصار۲) بر اساس مصوبه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی (سران سه قوه) در خصوص چارچوب ادغام بانک‌ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه مبنی بر اجازه انجام معامله در خارج از ساعت معاملاتی و در نماد (وانصار۲) آماده سفارش‌گیری است. شرایط ورود سفارش برای سهامداران وابسته به نیروهای مسلح به شرح ذیل است:

– دوره اخذ سفارش توسط کارگزاران از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۹۸ الی ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۸ است.

– نوع سفارش فروش از نظر اعتبار زمانی، سفارش بدون محدودیت زمانی است.

– قیمت تقاضای به قیمت هر سهم مبلغ ۲۰۸۶ ریال است.

– دوره زمانی ورود سفارش‌های فروش پس از بازگشایی نماد معاملاتی از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه الی ۱۳ و ۵۰ دقیقه در تمامی جلسات رسمی معاملاتی امکان‌پذیر است.

«دپارس۱»: نماد معاملاتی شرکت پارس‌ دارو (دپارس۱) با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، تا پایان جلسه معاملاتی در وضعیت سفارش‌گیری قرار می‌گیرد و ادامه معاملات از ابتدای روز معاملاتی بعد و در دامنه نوسان قیمت روزانه ادامه خواهد یافت.

«سهگمت»، «سخزر»، «سخزرح» و «وتوسح»: در پایان معاملات امروز شرکت های سیمان هگمتان (سهگمت)، سیمان خزر (سخزر) جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه به منظور تصویب صورت‌های مالی، حق تقدم شرکت سیمان خزر (سخزرح) با توجه به توقف نماد اصلی، حق تقدم شرکت سرمایه‌گذاری توسعه شهری توس گستر (وتوسح) با توجه به پایان مهلت پذیره‌نویسی متوقف خواهند شد.

«خلنت»: نماد معاملاتی شرکت تولیدی لنت ترمز ایران (خلنت) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیات‌مدیره با محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است، همچنین ادامه معاملات در نماد مذکور در دامنه مجاز نسبت به قیمت مرجع (قیمت کشف شده در حراج) امکان‌پذیر است .

«سنیرح»: نماد معاملاتی حق تقدم شرکت سیمان سفید نی ریز (سنیرح) با توجه به بازگشایی نماد اصلی بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

«غشاذر»: نماد معاملاتی شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی (غشاذر) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بدون تقسیم سود نقدی بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

«سنیر» و «سفار»: نماد معاملاتی شرکت های سیمان سفید نی ریز (سنیر)، سیمان فارس (سفار) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه مبنی بر تقسیم سود نقدی بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

«چکارن»: نماد معاملاتی شرکت کارتن ایران (چکارن) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب با محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است، همچنین ادامه معاملات در نماد مذکور در دامنه مجاز نسبت به قیمت مرجع (قیمت کشف شده در حراج) امکان‌پذیر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند