نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشوربا حضور مدیران بانک انصار

تجارت نیوز

نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با شعار «بهره‌وری شعب» با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عالی بانک‌های کشور به میزبانی بانک مرکزی برگزار شد.

نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با شعار «بهره‌وری شعب» با حضور عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عالی بانک‌های کشور به میزبانی بانک مرکزی برگزار شد.

به گزارش تجارت‌نیوز ،در این همایش که مدیران و کارشناسان تمامی بانک‌ها و موسسات مالی کشورحضور داشتند، تعداد 12 نفر از روسای شعب موفق بانک انصار جوایز و لوح‌های تقدیر خود را دریافت کردند.

در ابتدای این مراسم، فرشاد حیدری، رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با تعریف زوایایی مختلف بهره‌وری گفت : اگر اصول بهره‌وری در یک موسسه رعایت شود، موجب سودآوری بیشتر و کاهش هزینه‌ها و در نهایت رضایتمندی مشتریان و سهامداران خواهد شد.

دراین گزارش آمده است، رئیس کل بانک مرکزی نیز طی سخنانی، با تاکید بر اینکه حفظ اشتغال و تولید اولویت نظام بانکی است گفت: «مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی باید در ماه‌های پایانی سال، اولویت خود را تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی قرار دهند و از سخت‌گیرهایی که مانع تامین نقدینگی این واحدها می‌شوند، خودداری کنند».

عبدالناصر همتی که در نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور در بانک مرکزی سخن می‌گفت، با بیان اینکه نیاز به نقدینگی بعضی از واحدهای تولیدی به دلیل افزایش نرخ ارز افزایش‌یافته است، افزود: «این عوامل نباید مانع فعالیت واحدهای تولیدی شود، بر این مبنا بانک مرکزی حامی تولید و حفظ اشتغال در کشور است و لازم است بانک‌ها در این زمینه با جدیت وارد میدان عمل شوند».

 

منبع: روابط عمومی بانک انصار

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند