هشدار به مشتریان ارج

هشدار به مشتریان ارج

شرکت ارج اعلام می کند که تمامی محصولات تولیدی این کارخانه دارای کد مخصوص و انحصاری است که نشان‌دهنده تولید محصول مورد نظر در کارخانه بوده و کارخانه ارج از ارائه هر گونه خدمات و پشتیانی از محصولاتی که دارای این کد نبوده معذور است.

روابط عمومی شرکت ارج در اطلاعیه ای اعلام کرد:

در راستای اجرای سیاست‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه اقتصاد مقاومتی و در سال رونق تولید، شرکت تولیدی ارج در تداوم هشتاد سال تلاش صادقانه و با مدیریت جدید و به‌منظور احیا و توسعه تولیدات و ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود و با توجه به سوءاستفاده برخی افراد سودجو از این نام معتبر، بر خود لازم می‌داند تا یک بار دیگر نسبت به ارائه محصولات تقلبی با نام یا برند ارج در بازار، به هم‌میهنان خود هشدار داده و ضمن تشکر از همه مشتریان به خاطر حسن اعتماد به شرکت ارج، بار دیگر اعلام می‌کند که تمامی محصولات تولیدی این کارخانه دارای کد مخصوص و انحصاری است که نشان‌دهنده تولید محصول مورد نظر در کارخانه بوده و کارخانه ارج از ارائه هر گونه خدمات و پشتیانی از محصولاتی که دارای این کد نبوده، معذور است.

بدیهی است؛ شرکت ارج حق پیگیری قضایی نسبت به سوءاستفاده‌کنندگان از نام و برند ارج را به منظور احقاق حقوق مصرف‌کنندگان و سهام‌داران خود در جهت حفظ اعتماد هم‌میهنان محفوظ می‌دارد.

بنابراین از همه هم‌وطنان خواهشمند است در هنگام خرید محصولات ارج نسبت به وجود کد انحصاری، دقت لازم را داشته باشند و برای اطمینان از اصالت کالا، کد درج‌شده بر روی محصول ارج را، با افزودن حرف (G) به ابتدای کد، به شماره 30001412 پیامک کرده و از اصالت محصول اطمینان پیدا کنند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با شماره تلفن 48039-021 شرکت خدمات ارج، امور مشتریان، تماس حاصل کنند.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند