تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

یارانه‌های واریزی تا پایان امسال / یارانه کرونا امشب واریز می‌شود

یارانه‌های واریزی تا پایان امسال / یارانه کرونا امشب واریز می‌شود

با واریز سومین مرحله از یارانه معیشتی کرونا در امشب، دولت باید در ماه پایانی سال سه یارانه بنزین، نقدی و کرونا را تکرار کند با این تفاوت که چهار مرحله یارانه کرونا در اسفند تکمیل می‌شود.

به گزارش‌ تجارت‌نیوز،  یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی به ترتیب روزهای دهم و بیستم بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و با واریز یارانه معیشتی کرونا در امشب پرونده واریزی‌های دولت در بهمن بسته می‌شود.

این سه یارانه در آخرین ماه سال نیز تکرار می‌شود.

یارانه معیشتی

شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی از دی ماه پارسال به صورت مرتب در روز دهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است و پیش‌بینی می‌شود در آخرین ماه امسال نیز این زمان‌بندی رعایت شود.

مبلغ این یارانه برای خانوارهای یک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوارهای پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می‌کنند.

یارانه نقدی

همانند یارانه معیشتی واریز یارانه نقدی نیز منظم شده و از سال قبل در روز بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

قرار است صد و بیست و یکمین مرحله یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی در روز بیستم اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

آخرین مرحله یارانه معیشتی کرونا

قرار بود به ۳۴ میلیون نفر یارانه معیشتی کرونا پرداخت شود که دو مرحله آن در ماه‌های آذر و دی واریز شد. با واریز سومین مرحله آن در امشب فقط یک مرحله دیگر باقی می‌ماند که در اسفند پرداخت می‌شود.

از آنجایی که زمان واریز سه مرحله یارانه کرونا در روزهای پایانی هر ماه بوده به نظر می‌رسد آخرین مرحله آن نیز در هفته پایانی سال پرداخت شود.

صد و بیستمین مرحله یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی در روز دوشنبه بیستم بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند