تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

وام ۱۰۰میلیون تومانی خرید لوازم خانگی!

وام ۱۰۰میلیون تومانی خرید لوازم خانگی!

برخی از بانک‌ها تسهیلاتی را به متقضیان خود می‌دهند که امکان خرید کالا را به آن‌ها می‌دهد. البته سقف این وام‌ها تا ۵۰ میلیون تومان است و به نظر می‌رسد با توجه به قیمت لوازم خانگی این مبلغ کافی نباشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، لوازم خانگی اسنوا در طرح اقساطی خرید لوازم خانگی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به متقاضیان خرید لوازم خانگی از فروشگاه‌های خود وام می‌دهد.

در این طرح متقاضیان می‌توانند به صورت چکی، نقدی و به صورت وام بانکی محصولات اسنوا را خریداری کنند. اسنوا در اطلاعیه این وام گفته است با دریافت این وام لوازم خریداری شده با قیمت کارخانه محاسبه می‌شود.

سقف این تسهیلات ۵۰ میلیون تومان و با کارمزد چهار و ۱۸ درصد است. همچنین پیش‌پرداختی هم متقاضی برای دریافت وام به شرکت اسنوا پرداخت نمی‌کند.

بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه است و با احتساب نرخ سود چهار درصد میزان اقساط ماهانه هر وام برای متقاضی یک میلیون و ۴۷۶ هزار تومان تمام می‌شود.

طرح خرید لوازم خانگی بانک حکمت

بانک حکمت در طرح حواله خود تا سقف ۳۰ میلیون تومان به متقاضیان خرید کالا وام با سود ۱۴ درصد می‌دهد. برای دریافت این وام مشتریان باید در این بانک اقدام به افتتاح حساب قرض‌الحسنه کنند.

البته این وام تنها به متقاضیان خرید کالا از فروشگاه‌های اسنوا داده می‌شود و در غیر این صورت متقاضی نمی‎‌تواند از فروشگاه‌های دیگری کالا بخرد.

برای دریافت این وام ضامن رسمی جزو شروط اصلی بانک است همچنین بازپرداخت آن هم تا حداکثر ۳۰ ماه تعیین شده است. بر همین اساس اقساط ماهانه آن هم یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان برآورد شده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند