تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

واکنش مردم به اتفاق عجیب در مسکن ملی / 93 درصد ظرفیت‌ها تکمیل شد

واکنش مردم به اتفاق عجیب در مسکن ملی / 93 درصد ظرفیت‌ها تکمیل شد

از 70 شهری که امروز برای ثبت نام در مسکن ملی در نظر گرفته شده، ظرفیت 65 شهر معادل 93 درصد تکمیل شده است، این دور از ثبت نام‌ها با اعتراض بسیاری از مردم نسبت به تکمیل ظرفیت شهرها مواجه شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، از ساعت 10 امروز ثبت نام مسکن ملی در پنج استان یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه در سامانه https://tem.mrud.ir/  آغاز شد.

برای 70 شهر از این پنج استان ظرفیت درنظر گرفته شده بود که در کمتر از پنج ساعت ظرفیت 65 شهر تکمیل شده است و تنها متقاضیان پنج شهر فرصت نام‌نویسی دارند.

تنها سه شهر شاوور، شهر امام و میانرود از استان خوزستان و دو شهر گیان و سرکان از استان همدان دارای ظرفیت هستند.

در کمتر از سه اول ابتدایی یعنی تا ساعت 13، ظرفیت دو استان یزد و چهارمحال و بختیاری کامل شد و دو استاد همدان و کرمانشاه نیز در آستانه تکمیل شدن قرار گرفتند؛ که در حال حاضر تا ساعت 14 و 30 دقیقه ظرفیت استان کرمانشاه نیز تکمیل شده است.

در این گروه ثبت نامی استان چهارمحال و بختیاری با 15 شهر، خوزستان با 16 شهر، کرمانشاه با 11 شهر، همدان با 10 شهر و استان یزد با 18 شهر قرار گرفتند.

در پنج ساعت ابتدایی ثبت نام این پنج استان، 93 درصد ظرفیت‌ها تکمیل شده است.

مردم چه می‌گویند؟

این دور از ثبت نام‌ها با واکنش‌های بسیاری از مردم مواجه شده است که نسبت به ظرفیت‌ها شکایت دارند، برخی اظهارنظرهای مخاطبان تجارت‌نیوز را در زیر می‌خوانید:

«شهرکرد.فرخشهر .بروجن ساعت ۱۰زده بود ظرفیت تکمیل شده است(استان چهارمحال بختیاری)»

«ساعت ده شروع شد . و ده و یک ثانیه تمام شد .»

«کرمانشاه همش چندنفرم ثبت نام کردن چ خبره ماک ازساعت ۶صبح رفتیم ۷نفرم بودیم ثبت نامم نکردن این چ وضع ثبت نامه»

«دزفول و اندیمشک هم خیلی سریع پر شد»

«سایت باز شد سریع پر کرمانشاه فکرکنم فقط اسمش بود»

«این چه وضعشه چرا با احساسات مردم بازی میکنین ،از اون موقه منتظر بودیم ثبت نام کنین ،هیچ سایت باز نشده سریع سایتو بستین گفتین ظرفیت پر شد»

«یعنی چی ظرفیت تکمیله؟شماازکجامیدونیداونایی که ثبت نام کردن واجدشرایط هستن؟لااقل ثبت نامتون روادامه بدید بعدببینیدکی شرایطش راداره کی نداره اینجوری که یه عده محدودثبت نام میکنن این چه عدالتی هست مسخره کردیدمردم رو»

«واقعا که چهارمحال و بختیاری تکمیل شد، یعنی چی هنوز ۱ دقیقه از ساعتی که گفتن نگذشته میگه ظرفیت تکمیل شد اصلا ثبت نام مسکن واقعیت داره آیا؟»

«ببخشید شما که برای ثبت نام ظرفیت محدود میزارید چرا اعلام میکنید که از شنبه تا دوشنبه مهلت داره واقعا این یعنی چی؟خودمن یک ماهه مدارکم را تو کافی نت گذاشتم به نوبت نفردوم هم بودم مسئول کافی نت میگه من نفر اول راثبت نام کردم داشتم مشخصات شماراواردمیکردم که اعلام شدظرفیت تکمیل شده یعنی یه فرصت تقریبا ده دقیقه ای این واقعا یعنی چی مردم راسرکارگذاشتید؟؟؟»

«چرا به یکباره ظرفیت پُر شد به دقیقه نکشید وارد سایت مسکن همدان که شدیم اعلام کردن ظرفیت پر شد؟؟؟!!!»

«این چه وضعیه کرمانشاه یه رب نشد سایت بسته شد،میگن ظرفیت پرشده»

«اول صبح چهارمحال وبختیاری هم تکمیل شده وامکان ثبت نام نبود.»

«کرمانشاه ظرفیت پر شده یه فکری ب حال ای شهر خراب شده کنین ماها ک جا ماندیم چ کار کنیم ده دقیقه ظرفیت پر شد»

«ما رفتیم ثبت نام مسکن ملی در شهر کرمانشاه دقیقه نگذشته ظرفیت پر شد تو رو خدا ای چه وضعیه شد ثبت نام ماشین»

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند