واکنش منفی بورس‌های آسیایی به رای مجلس انگلیس – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟

واکنش منفی بورس‌های آسیایی به رای مجلس انگلیس

بازار آسیا

پس از آنکه مجلس انگلیس با لایحه پیشنهادی دولت این کشور در خصوص بریگزیت مخالفت کرد، بیشتر بورس‌های آسیایی وارد محدوده قرمز شدند.

پس از آنکه مجلس انگلیس با لایحه پیشنهادی دولت این کشور در خصوص بریگزیت مخالفت کرد، بیشتر بورس‌های آسیایی وارد محدوده قرمز شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از رویترز؛ پس از صعود دیروز بورس‌های آسیایی، در معاملات امروز و به دلیل رای منفی مجلس انگلیس به لایحه پیشنهادی دولت در خصوص خروج این کشور از اتحادیه اروپا، بیشتر شاخص‌های مهم روندی نزولی در پیش گرفتند.

در استرالیا شاخص «اکسجو» با ۰.۱ درصد کاهش و در ژاپن شاخص «نیک کی ۲۲۵» با ۰.۷ درصد کاهش به کار خود خاتمه دادند. اکنون نگاه سرمایه‌گذاران به جلسه رای اعتماد مجلس به نخست وزیر انگلیس است که جایگاهش با رای‌گیری دیروز متزلزل شده است.

نیک توئیدال، تحلیل گر بازار سهام در موسسه «راکوتن سکیوریتیز» گفت: انتظار نوسان بیشتری در بازارهای سهام و ارزی در روزهای آینده می‌رود.

در چین شاخص «شانگهای کامپوزیت» با زیان ۰.۱۱ درصدی و در هنگ‌کنگ شاخص «هانگ سنگ» با زیان ۰.۱۹ درصدی به کار خود خاتمه دادند.

بازدهی اوراق قرضه ۱۰ ساله وزارت خزانه‌داری آمریکا در مقایسه با روز قبل نسبتا بدون تغییر و در سطح ۲.۷۰۹ درصد باقی ماند. در بازار نفت، هر بشکه نفت خام «وست تگزاس اینترمدیت» با ۰.۶ درصد کاهش به ۵۱.۸۱ دلار رسید و هر بشکه نفت خام دریای شمال با ۰.۵ درصد کاهش به ازای ۶۰.۳۴ دلار مبادله شد.

طلا برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۲۹۱.۳۰ دلار رسید تا به رکورد هفت ماه اخیر خود نزدیک‌تر شود.

 

منبع: ایسنا

نظرات