برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو

برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو

جواد فروغی امروز اولین طلا ایرانیان در المپیک توکیو را به دست آورده است. اما برنامه رقابت این ورزشکاران در روزهای آینده چگونه است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بعد از مدت‌ها انتظار رقابت‌های المپیک توکیو بعد از یک‌سال تعویق از اول مردادماه ۱۴۰۰ شروع شده است و ورزشکاران کشورهای مختلف به رقابت در این تورنمنت بزرگ می‌پردازند. کشور ایران هم در رقابت‌های المپیک با ۶۶ ورزشکار حضور پیدا می‌کند و در رشته‌های مختلفی برای کسب مقام رقابت خواهند کرد. ورزشکاران اعزامی ایران به ژاپن از اول مرداد تا ۱۶ مرداد در این رقابت‌ها به انجام بازی‌های‌شان خواهند پرداخت.

جواد فروغی امروز اولین طلا ایرانیان در المپیک توکیو را به دست آورده است. اما برنامه رقابت این ورزشکاران در روزهای آینده چگونه است؟

شنبه ۲ مرداد:
*بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

*بوکس (دانیال شه‌بخش): مرحله یک‌شانزدهم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم

مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰

مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

*تکواندو (آرمین هادی‌پور): مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی وزن ۵۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح

مرحله شانس مجدد، رده‌بندی (مدال برنز) و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

*تیراندازی (آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده) و (جواد فروغی)

مرحله مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰متر بادی زنان و تپانچه ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴ صبح تا ۱۲ ظهر

*دوچرخه‌سواری (سعید صفرزاده): استقامت جاده مردان از ساعت ۶:۳۰ صبح

*قایقرانی (نازنین ملایی): شانس مجدد روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴ صبح

*تنیس روی میز (نیما عالمیان): مرحله مقدماتی دور نخست انفرادی مردان از ساعت ۴:۳۰ و ۹:۴۵ صبح

*شمشیربازی انفرادی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری): مرحله یک‌سی‌ودوم تا یک‌چهارم نهایی از ساعت ۴:۳۰ صبح

مرحله نیمه نهایی، رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر

*والیبال: ایران – لهستان از ساعت ۱۵:۱۰

یکشنبه ۳ مرداد:
*تکواندو (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی)

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۵۷ کیلوگرم زنان و ۶۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح

مرحله شانس مجدد، رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

*تیراندازی (مهیار صداقت و هانیه رستمیان)

مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۱۰متر بادی زنان و تفنگ ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر

*قایقرانی (نازنین ملایی)

نیمه‌نهایی E و F روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

*تنیس روی میز (نیما عالمیان)

دور دوم جدول انفرادی از ساعت ۹:۳۰ صبح

*بسکتبال (ایران – چک)

از ساعت ۵:۳۰ صبح

دوشنبه ۴ مرداد:
*شنا (متین بالسینی): مقدماتی ۲۰۰ متر پروانه از ساعت ۱۴:۳۰

*بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

*بوکس (شاهین موسوی)

مرحله یک‌شانزدهم نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم: مسابقات صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

*قایقرانی (نازنین ملایی)

یک‌چهارم روئینگ یک نفره از ساعت ۴:۳۰ صبح

*والیبال (ایران -ونزوئلا): از ساعت ۴:۳۰ صبح

سه‌شنبه ۵ مرداد:
*بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

*تیروکمان (میلاد وزیری)

مرحله یک‌سی‌ودوم و یک‌شانزدهم حذفی از سه‌شنبه تا پنجشنبه (۷مرداد)

مسابقات صبح از ساعت ۵، مسابقات ظهر از ساعت ۱۱:۳۰ – روز مسابقه «وزیری» پس از تعیین رنکینگ مشخص می‌شود.

*تیراندازی: تفنگ و تپانچه ۱۰متر میکس تیم از ساعت ۴:۳۰ صبح

*قایقرانی (نازنین ملایی)

نیمه نهایی (C و D) روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴صبح

چهارشنبه ۶ مرداد:
*بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

*بوکس (دانیال شه‌بخش): مرحله یک هشتم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

*دوچرخه‌سواری (سعید صفرزاده): تایم تریل انفرادی از ساعت ۷صبح

*شمشیربازی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری)

مرحله یک‌هشتم تا نیمه نهایی سابر تیمی از ساعت ۵:۳۰ صبح

مرحله رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۴

* والیبال (ایران -کانادا) از ساعت ۴:۳۰ صبح

*بسکتبال (ایران -آمریکا) از ساعت ۹:۱۰ صبح

پنجشنبه ۷ مرداد:
*بوکس (شاهین موسوی): مرحله یک‌هشتم وزن ۷۵ کیلوگرم- مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

*قایقرانی (نازنین ملایی): فینال F، E و D روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴:۱۵ صبح

* تیراندازی (هانیه رستمیان): تپانچه ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

جمعه ۸ مرداد:
*دوومیدانی (احسان حدادی، مهدی پیرجهان و فرزانه فصیحی)

مرحله مقدماتی پرتاب دیسک، دور نخست دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان و دور نخست دوی ۱۰۰متر زنان شروع مسابقات از ۴:۳۰ صبح

*تیراندازی (هانیه رستمیان): مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

*قایقرانی (نازنین ملایی): فینال C ،B و A روئینگ یک نفره از ساعت ۴:۱۵ صبح

*والیبال (ایران -ایتالیا) از ساعت۱۵:۱۰

شنبه ۹ مرداد:
*تیراندازی: تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان

مرحله مقدماتی تا فینال از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۴۰ ظهر

*دوومیدانی (احسان حدادی و حسن تفتیان): فینال پرتاب دیسک و دور نخست دوی ۱۰۰ متر مردان

مسابقات صبح از ساعت ۷:۳۰ و مسابقات ظهر از ساعت ۱۴:۳۰

*بسکتبال (ایران – فرانسه ) از ساعت ۵:۳۰ صبح

یکشنبه ۱۰ مرداد:
*بوکس (شاهین موسوی و دانیال شه‌بخش): مرحله یک‌چهارم نهایی هر دو وزن مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

*دوومیدانی: نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ متر مردان

نیمه نهایی دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان

از ساعت ۱۳:۳۰ (در صورت صعود تفتیان و پیرجهان)

*والیبال (ایران -ژاپن) از ساعت ۱۵:۱۰

*کشتی فرنگی (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده):

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم از ساعت ۶:۳۰ صبح

مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۳:۴۵

دوشنبه ۱۱ مرداد:
*تیراندازی (مهیار صداقت): تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان

مرحله مقدماتی و فینال از ساعت ۴ صبح

*قایقرانی (علی آقامیرزایی): مرحله گروهی و یک‌چهارم نهایی کایاک ۱۰۰۰متر مردان از ساعت ۵ صبح

*کشتی فرنگی:

از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده)

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی)

از ساعت ۱۳:۴۵ مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم

رده‌بندی و فینال اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم

سه‌شنبه ۱۲ مرداد:
*قایقرانی (علی آقا میرزایی): نیمه نهایی و فینال کایاک ۱۰۰۰متر مردان از ساعت ۵ صبح

*وزنه‌برداری:

علی هاشمی، دسته ۱۰۹ کیلوگرم از ساعت ۱۵:۲۰

*والیبال: مرحله یک‌چهارم نهایی که در ساعت‌های ۴:۳۰، ۸:۳۰ صبح، ۱۲:۳۰ ظهر و ۱۷ عصر برگزار می‌شود.

*بسکتبال: مرحله یک‌چهارم نهایی آغاز مسابقات از ۵:۳۰ صبح

*کشتی فرنگی:

از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی)

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم (محمدرضا گرایی)

از ساعت ۱۳:۴۵ نیمه نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم

رده‌بندی و فینال اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم

چهارشنبه ۱۳ مرداد:
*وزنه‌برداری

علی داودی، دسته ۱۰۹+ کیلوگرم از ساعت ۱۵:۲۰

*کشتی فرنگی: مرحله شانس مجدد وزن ۶۷ کیلوگرم (محمدرضا گرایی ) از ساعت ۶:۳۰ صبح

مرحله رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۳:۴۵

*کشتی آزاد:

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری و حسن یزدانی) از ساعت ۶:۳۰ صبح

مرحله نیمه‌نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم از ساعت ۱۳:۴۵

پنجشنبه ۱۴ مرداد:
*والیبال: مرحله نیمه نهایی در ساعت‌های ۸:۳۰ صبح و ۱۶:۳۰ بعدازظهر

*کشتی آزاد:

از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری و حسن یزدانی)

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین‌خانی و امیرحسین زارع)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم

رده‌بندی و فینال اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم

*کاراته (سارا بهمنیار):

مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال وزن ۵۵- کیلوگرم زنان از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۱۰

جمعه ۱۵ مرداد:
*کاراته:

از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین‌خانی و امیرحسین زارع)

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمدحسین محمدیان)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم

رده‌بندی و فینال اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم

شنبه ۱۶ مرداد:
*والیبال: رده‌بندی از ساعت ۹ صبح

فینال از ساعت ۱۶:۴۵

*کشتی آزاد:

از ساعت ۱۴:۱۵ تا ۱۷:۳۰

شانس مجدد اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمدحسین محمدیان)

مرحله رده‌بندی و فینال

* کاراته (حمیده عباسعلی و سجاد گنج‌زاده):

از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۱۵

مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال اوزان ۶۱+ کیلوگرم زنان و ۷۵+ کیلوگرم مردان

آخرین اخبار تجارت‌نیوز را در کانال تلگرامی آن دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند