پاییز طلایی ذوب آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید ماهانه چدن

پاییز طلایی ذوب آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید ماهانه چدن

حوزه معاونت بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان با همکاری سایر بخش‌های شرکت، تولید ۲۲۵۶۵۸ تن چدن را طی آذرماه (با دو کوره بلند) محقق کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، حوزه معاونت بهره‌برداری ذوب آهن اصفهان با همکاری سایر بخش‌های شرکت، تولید 225658 تن چدن را طی آذرماه (با دو کوره بلند) محقق نمود که این میزان، بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 به شمار می‌رود.

تولائیان با اعلام این خبر گفت: حوزه معاونت بهره‌برداری در راستای سیاست‌های کارخانه و با تکیه بر دانش و تجربه پرسنل سخت‌کوش خود، همواره سعی در تحقق اهداف تولید داشته است.

وی افزود: حوزه معاونت بهره‌برداری باتوجه به شرایط سال‌های اخیر که کوره بلند شماره یک متوقف بوده است و فقط کوره بلندهای شماره 2 و 3 در مدار تولید قرار دارند و همچنین باتوجه به محدودیت‌های اخیر تأمین مواد اولیه مورد نیاز، با افزایش سطح بهره‌وری و راندمان و با تلاش و کوشش پرسنل سخت کوش نسبت به افزایش میزان تولید اقدام نموده است.

معاون بهره‌برداری شرکت تصریح کرد: در همین راستا این حوزه بر اساس گزارشات ماهیانه عملکرد موفق به تولید 225658 تن چدن طی آذرماه (با دو کوره بلند) گردید که این مقدار بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 می‌باشد.

شایان ذکر است در ماه گذشته، تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند با تولید 8965 تن چدن، رکورد تولید روزانه چدن با دو کوره بلند را ثبت نمایند و پاییز طلایی را برای شرکت رقم بزنند.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند