اکسکوینو

بیش از ۱۸۰۰ صندلی به ظرفیت سینمایی کشور اضافه شد

تجارت نیوز

تجربه مردم از حضور در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، بسیار مثبت بود؛ به‌طوری که حتی یک شکایت نیز از نحوه برگزاری به ستاد جشنواره اعلام نشده است.

پس از استقبال گسترده مردم از پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، این مجموعه همچنان به اکران فیلم‌های روز کشور ادامه می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، اکبر تشکری‌نیا با اشاره به استقبال گسترده مردم از این پردیس سینمایی اعلام کرد: فیلم­‌های مطرح و به‌روز کشور همچنان در این پردیس سینمایی اکران می‌شود و ما میزبان هنرمندان و عاشقان هنر هفتم خواهیم بود.

معاون فرهنگی-اجتماعی بازار بزرگ ایران اشاره داشت: با ورود این پردیس به چرخه سینمایی کشور، ۱۲ سالن سینما و بیش از ۱۸۰۰ صندلی به ظرفیت سینمایی کشور اضافه می‌شود.

وی ادامه داد: از این ۱۲ سالن، ۳ سالن به‌صورت اختصاصی (VIP) و یک سالن به‌شکل ویژه برای کودکان طراحی شده است که حتما در افزایش رضایتمندی مخاطبان موثر خواهد بود.

تشکری‌نیا با اشاره به سهولت دسترسی به بازار بزرگ ایران و وجود پارکنیگ‌­های متعدد رایگان در مجموعه، خاطرنشان کرد: تجربه مردم از حضور در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، بسیار مثبت بود؛ به‌طوری که حتی یک شکایت نیز از نحوه برگزاری به ستاد جشنواره اعلام نشده است.

معاون فرهنگی-اجتماعی بازار بزرگ ایران دارا بودن كامل‌ترين روش ايزولاسيون صوتی براي جلوگيری از تبادل صدا با محیط پیرامون سالن، دارا بودن بزرگ‌ترین پرده نمایش سیلور برای نمایش فیلم‌های سه‌بعدی با کیفیت ۴K، استفاده از عینک‌­های سه‌بعدی لیزری برای اولین بار در ایران، سيستم صدای سه‌بعدی ۲۶.۱ AuroMax با ۴۰ بلندگو در اطراف و ۸ بلندگو در پشت پرده نمایش برای اولين بار در ايران، استفاده از سيستم مديريت متمركز كنترل پخش فيلم و اتوماسيون كنترل سالن‌ها با قابليت دريافت مستقيم فيلم از ماهواره و پخش هم‌زمان در اكران‌های جهانی را از جمله ویژگی‌­های برتر این پردیس سینمایی برشمرد که حتما علاقه‌­مندان بیشتری را به این مجموعه تفریحی، فرهنگی و اقتصادی جذب خواهد کرد.

شایان ذکر است: علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت به سایت بازار بزرگ ایران و سایت سینما تیکت مراجعه کنند و هم‌اکنون فیلم‌های زیر در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران اکران می‌شوند:

پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند