ستاد مردمی حامی رئیسی:

پروتکل‌های بهداشتی را در اهواز رعایت کردیم

پروتکل‌های بهداشتی را در اهواز رعایت کردیم

ستاد انتخاباتی مردمی حامی سیدابراهیم رئیسی، با صدور اطلاهیه‌ای مدعی شد که در تجمع اهواز، پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در پی انتشار دو اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی کرونا در تهران طی یک ساعت پس از طرح شبهه رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در تجمع حامیان رئیسی در اهواز، در جریان مناظره داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری، ستاد انتخاباتی مردمی حامی وی در اهواز به این بیانیه‌ها واکنش نشان داد.

در اطلاعیه ستاد مردمی حامی سید ابراهیم رئیسی آمده است:

متاسفانه نگاه سیاسی و سراسیمه بعد از تجمع بزرگ خوزستان باعث شده مسئولان متولی موضوع در عرض سه روز بیانیه‌های متناقضی صادر کنند و طی یک ساعت شب گذشته هم با انشاء دو بیانیه عجیب، رکورد گذشته را در این خصوص شکستند که ای کاش به جای صدور بیانیه پشت درهای بسته در تهران، از نزدیک واقعیات میدانی خوزستان را مشاهده می کردند.

این اطلاعیه افزود: آنطور که در تصاویر مستند میدانی روشن است، به جز موارد اندکی که ناشی از شور و شوق اجتناب ناپذیر مردم از دیدن مقامی مسوول میان خودشان بعد از هشت سال بود، پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا به طور کامل اجرایی شده بود و ظرف روزهای گذشته سه مستند میدانی برای روشن شدن این موضوع از سوی ستاد آیت‌الله رییسی منتشر شده است.

این اطلاعیه می افزاید: حتی فراتر از وظایف ابلاغی در پروتکل، جهت تامین سلامتی مردم تمهیدات بیشتری در تجمع مردمی اهواز در نظر گرفته شد که این موضوع به تایید دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز رسیده است.

بر اساس اطلاعیه ستاد حامی رئیسی، بیانیه‌نویسان ستاد ملی کرونا در تهران انقدر سراسیمه دستور مقامات سیاسی‌شان را برای تولید بیانیه‌های زنجیره‌ای در این خصوص اجرایی کردند که اوقات شرعی و زمان طلوع و غروب افتاب در تهران و خوزستان را به اشتباه گرفتند.

این بیانیه می‌افزاید: در خوزستان داغ، این روزها حتی بعد از غروب افتاب دمای هوا زیر ۴۵ درجه نیست و اینکه مسئولان ستاد ملی کرونا در تهران در خنکای دلچسب تهویه‌های مطبوع دستور دهند ساعت ۱۹ که هنوز آفتاب اهواز در آسمان است، تجمع مردمی در فضای غیر مسقف در دمای ۵۰ درجه برگزار شود، جای تامل دارد.

این بیانیه یادآور می ‌شود به دلیل موقعیت خاص جوی خوزستان مسئولان محلی و استانی موافقت کردند که مراسم بعد از غروب آفتاب و کاهش دما برگزار شود؛ موضوعی که به دلیل عدم درک مناسب از موقعیت منطقه در اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی، به شکلی تحریف شده منتشر شده است.

این اطلاعیه تاکید کرد که برای مردم خونگرم خوزستان زندگی شبانه عادی است و این واقعیتی است که متاسفانه نویسندگان عجول بیانیه‌ها در تهران، از درک آن عاجز بوده‌اند.

ستادهای انتخاباتی حامی رئیسی در پایان با اشاره به عزیمت مردم از نقاط مختلف خوزستان به اهواز برای شرکت در مراسم تاکید کرد: از آنجا که مردم منطقه طی ۸ سال گذشته هیچ مسئول عالی‌رتبه دولتی را در جمع خود ندیده‌اند، بسیار طبیعی است که با شنیدن خبر حضور سیدابراهیم رئیسی، مشتاقانه از جای جای استان در مراسم شرکت کنند که این موضوع هم با کمال تاسف در بیانیه دبیرخانه ستاد کرونا تحریف شده است.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار انتخابات را در صفحه اختصاصی انتخابات ۱۴۰۰ پیگیری کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند