پیروزی اتلتیکومادرید با درخشش گامیرو

پیروزی اتلتیکومادرید با درخشش گامیرو

اتلتیکومادرید با درخشش مهاجم فرانسوی اش توانست اتلتیک بیلبائو را شکست دهد و سه امتیاز مهم این بازی را به دست آورد.

اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته بیست و چهارم لالیگا برابر اتلتیک بیلبائو قرار گرفت و با دو گل در واندا متروپولیتانو پیروز شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قرمز و سفیدپوشان از ابتدا بازی را در اختیار داشتند و به دنبال گلزنی بودند. میزبان در دقایق نخست مدام حمله می‌کرد اما به گل نرسید.

در اواسط نیمه اول بازی متعادل شد اما باز هم در دقایق آخر اتلتیکو حملاتش بیشتر شد. تلاش‌های شاگردان دیگو پابلو سیمئونه بی نتیجه بود و اتلتیک نیز در ضد حمله‌ها موفق نبود. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم کاملا توپ و میدان در اختیار قرمز و سفیدپوشان بود. دیگو گودین به جای لوکاس ارناندس آسیب‌دیده به میدان رفت و کوین گامیرو جانشین کوکه شد تا حملات میزبان بیشتر شود.

بالاخره اتلتیکو در دقیقه ۶۶ به گل رسید. اشتباه بازیکنان اتلتیک باعث شد میزبان در موقعیت حمله قرار بگیرد و پاس خوب آنتوان گریزمان با شوت کوین گامیرو به گل تبدیل شد.

پس از این گل اتلتیک به دنبال باز کردن دروازه حریف بود و قرمز و سفیدپوشان نیز موقعیت‌هایی داشتند که دیگو کاستا در یک فرار گل دوم تیمش را در دقیقه ۷۹ به ثمر رساند.

گامیرو پاس گل را داد. در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و اتلتیکو به سه امتیاز بازی دست یافت.

قرمز و سفیدپوشان با ۵۵ امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارند.

پیش از این دیدار رئال سوسیداد با سه گل لوانته را شکست داد. در ادامه بازی‌های امشب اسپانیول به مصاف ویارئال می‌رود و رئال مادرید برابر رئال بتیس قرار می‌گیرد.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند