پیش‌بینی آب و هوا برای ۵ روز آینده/ روز عید فطر بارانی است؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه

پیش‌بینی آب و هوا برای ۵ روز آینده/ روز عید فطر بارانی است؟

13950211110958677607784

وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده ابری تا نیمه ابری، همراه با وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. کاهش دما در پیش است.

به گزارش تجارت‌نیوز، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده ابری تا نیمه ابری، همراه با وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. کاهش دما تا ۱۲ اردیبهشت در پیش است.

به گزارش ایسنا، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی است. در بعضی ساعت‌ها آسمان ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید می‌وزد. این شرایط جوی در ساعات بعدازظهر با رگبار باران، رعد و برق، احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد و پدیده مه در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

عمده بارش‌ها در روزهای شنبه و یکشنبه شب تا دوشنبه عصر (۱۰و ۱۱ تا ۱۲ اردیبهشت) است.

در روز دوشنبه کاهش دما و از روز سه شنبه (۱۳ اردیبهشت) افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

آسمان تهران فردا (۱۱ اردیبهشت) قسمتی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق و در بعد از ظهر با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد است. دوشنبه (۱۲اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با احتمال تگرگ با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

نظرات