پیش‌بینی بازار سهام روز اول تیر ماه

بورس فردا، یکشنبه چه می‌شود؟

بورس فردا، یکشنبه چه می‌شود؟

یک کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه گفت: به احتمال قوی، بازار فردا در ابتدای معاملات با عرضه در سهام شاخص‌ساز همراه باشد اما با توجه به عبور نرخ دلار آزاد از ۱۹ هزار تومان و جهش نرخ نیمایی به بالای ۱۶ هزار تومان، انتظار می‌رود روند رو به رشد بازار همچنان ادامه‌دار باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شاخص کل در آخرین روز از معاملات بهار موفق شد حدود ۴۱ هزار واحد به ارتفاع خود اضافه کند و به سطح یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی نزدیک شود. شاخص در حالی امروز بازدهی ۳٫۳۳ درصدی را به ثبت رساند که روز گذشته خبر تصویب قطعنامه ضدایرانی آژانس اتمی منتشر شد که به باور برخی از کارشناسان نمی‌توانست تاثیر چندان جدی بر بازار سرمایه بگذارد.

محمدباقر خادمی، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در خصوص روند بازار فردا (یکشنبه) به تجارت‌نیوز گفت: در معاملات روز جاری همچنان شاهد غلبه تقاضا بر عرضه‌ها بودیم اما در ساعات پایانی بازار، عرضه‌هایی در بازار مشاهده شد که به نظر می‌رسد ناشی از رسیدن شاخص به محدوده مقاومتی ۱۲۷۰ هزار واحدی است.

وی افزود: لذا بازار فردا به احتمال قوی با عرضه در سهام شاخص‌ساز در ابتدای معاملات همراه باشد اما با توجه به عبور نرخ دلار آزاد از ۱۹ هزار تومان و افزایش نرخ دلار نیمایی به بالای ۱۶ هزار تومان، انتظار می‌رود روند رو به رشد بازار همچنان ادامه‌دار باشد و پیش‌بینی می‌شود بازار فردا نیز با گذشتن از ساعت اولیه به تدریج روند مثبت خود را از سرگیرد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند