از نگاه کارشناسان تجارت‌نیوز:

پیش‌بینی هفتگی بورس / در انتظار بازاری سراسر سبز!

پیش‌بینی هفتگی بورس / در انتظار بازاری سراسر سبز!

بازار سهام هفته گذشته نوسان‌های زیادی را تجربه کرد. شاخص کل روند نوسانی را در این هفته داشت و در نهایت به کانال یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد رسید. در اواخر هفته شاخص‌سازان با سیگنال‌های مثبت جلسات سران و افزایش قیمت‌های جهانی کامودیتی‌ها روند صعودی را پیمودند. اما پیش‌بینی کارشناسان برای هفته پیش‌رو چگونه است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته گذشته شاخص کل از کانال یک میلیون و ۱۸۶ هزار واحدی حرکت خود را آغاز کرد و در آخرین روز معاملات در کانال یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد به کار خود پایان داد. از ابتدای هفته تاثیر سیگنال‌های مختلف داخلی و جلسات سران سه قوه و مصوبات هیات اقتصادی دولت با رئیس سازمان بورس بر بازار مشخص شد و به نظر می‌رسد در کوتاه مدت اثرات مثبت و مقطعی را در بازار بگذارد.

تاثیر مثبت افزایش قیمت سنگ آهن و مس سیگنال‌های مهم دیگری بودند که نمادهای کامودیتی محور را تحت تاثیر خود قرار داد و باعث روند صعودی شاخص‌سازان از اواخر هفته گذشته شدند.

برای هفته دوم اردیبهشت ماه عمده کارشناسان بازار را مثبت،صعودی و متعادل پیش‌بینی کرده‌اند. به نظر می‌رسد نمادهای مهم و تاثیرگذار بر شاخص فلزات اساسی، گروه بانکی، گروه معدنی و صنعتی چندرشته‌ای باشند.

اخبار مرتبط با پیش‌بینی بورس را هر روز ساعت ۱۷ در صفحه پیش‌بینی بورس بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند