تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 23 مهر 99 / اخباری که احتمالا ارز را ارزان کنند

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 23 مهر 99 / اخباری که احتمالا ارز را ارزان کنند

روند قیمت دلار در فردا، چهارشنبه 23 مهر ماه چگونه پیش‌بینی می‌شود؟ آیا ممکن است قیمت ارز فردا ارزان شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار ارز امروز را هم پرنوسان پشت سر گذاشت. آخرین نرخ را در صفحه قیمت دلار ببینید. اما فردا ممکن است نرخ ارز چه روندی را در پیش بگیرد؟ به نظر می‌رسد پنج خبر امروز در روند قیمت دلار فردا اثر داشته باشند.

ـ امروز ایران و عراق توافق کردند و تردد تانکرهای سوخت آغاز شده است.

ـ در جلسه امروز سه شنبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، رئیس کل بانک مرکزی از تلاش‌های انجام شده برای استفاده از منابع ارزی در خارج از کشور، گزارشی ارائه کرد و با تشریح توافقات خود با مسئولان عراق در سفر به این کشور، از تلاش‌های گسترده‌تر برای استفاده از منابع ارزی در سایر کشورها و گشایش‌های مفیدی که در این خصوص صورت گرفته، خبر داد. حسن روحانی پس از گزارش رئیس کل بانک مرکزی، با تاکید بر لزوم پیگیری جدی برای دسترسی و استفاده از منابع ارزی مسدود شده کشورمان در خارج از کشور گفت: هر چند تحریم های آمریکا شرایط سختی برای تعاملات اقتصادی کشور ایجاد کرده است، اما با تلاش‌های انجام شده، استفاده از این منابع در حال افزایش است و تخصیص منابع به مصارف کالاهای اساسی و نیازهای تولیدی کشور استمرار خواهد یافت.

ـ توزیع واکسن کرونا در ایران جدی شده است. سعید نمکی وزیر بهداشت، با اشاره به پیشرفت‌های ایران در زمینه تولید واکسن کرونا، گفته است: در مراحل مختلف کار را دنبال کرده‌ایم و آزمایش بر نمونه حیوانی تا میمون هم انجام شده و نتایج بسیار خوبی گرفتیم. در ۲ تا ۳ هفته آینده کار آزمایش واکسن بر نمونه انسانی را آغاز خواهیم کرد.

ـ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا، آمار نظرسنجی‌ها از وضعیت دونالد ترامپ چندان خوشایند نیست و حتی داده‌های داخلی از جمهوری‌خواهان نشان می‌دهند که او به سختی در جا می‌زند.

ـ امروز چند روزنامه از کاهش احتمالی قیمت دلار در آینده نزدیک خبر داده‌اند و یک کارشناس بازارهای مالی هم با اتکا به چهار استدلال پیش‌بینی کرده است به زودی قیمت دلار و سکه می‌ریزد. این چهار استدلال را در گزارش احتمال سقوط قیمت دلار و سکه بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند