خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه

پیش‌بینی قیمت سکه ۳ بهمن / افزایش قیمت سکه در معاملات پشت خطی

bahar azadi iran 8g gold coin 900 1 139e4972b264f1290b7d3d93f4f25504

قیمت سکه روز گذشته نزولی بود اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله‌گران قیمت سکه را برای امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ چگونه پیش‌بینی کرده‌اند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، دیروز شنبه قیمت سکه  بر مدار نزول قرار گرفت و ۵۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد. این فلز گران‌بهای داخلی روز گذشته با ۱۲ میلیون و ۳۵۵ هزار تومان معامله شد.

احتیاط دلاری در بازار سکه

قیمت دلار هم روز گذشته نسبت به روز پنجشنبه ثابت بود و نتوانست بالای مرز ۲۸ هزار تومان تثبیت شود همین امر باعث شده است که قیمت سکه توان زیادی برای صعود نداشته باشد. تحلیلگران بازار سکه معتقدند در صورتی که احتیاط در بازار دلار کنار برود، سکه به راحتی به سوی مقاومت ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی گام برخواهد داشت.

هجوم بیت‌کوین‌ها به بازار سکه؟

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، از طرفی هم این روز ها بازار رمزارزها حال خوشی ندارد. فعالان بازار معتقدند که زمانی که قیمت بیت‌کوین و اتریوم آرایش نزولی به خود می‌گیرد؛ سرمایه‌گذران به سمت بازار سکه و طلا هجوم می‌برند، عاملی که به طور غیر مستقیم بازار داخلی سکه امامی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

رشد قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته بر روی ۱۲ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان قرار گرفت. این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی جمعه شب گذشته ۵ هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد.

قیمت سکه در معاملات پشت خطی جمعه شب بر روی۱۲ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان قرار داشت.

آخرین اخبار مرتبط با بازار سکه را در صفحه قیمت سکه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات