نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز:

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲1 مهر 99

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲1 مهر 99

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: قیمت طلا تا فردا به همین منوال ثابت باقی می‌ماند و تغییری نمی‌کند. با توجه به افزایش قیمت دلار، قیمت طلا نسبت به روز گذشته 100 هزار تومان گران شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز نیز مانند روز گذشته روی تابلوی صرافی ملی رکوردی تازه ثبت کرد و با ۳٫۶ درصد افزایش نسبت به روز گذشته پا به کانال ۳۱ هزار تومانی گذاشت. آیا با وجود اینکه بازارهای جهانی تعطیل است قیمت طلا فردا باز هم نوسان خواهد داشت؟

در همین زمینه نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت طلا فردا چه می‌شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: فعلا بازار جهانی طلا تعطیل است. قیمت طلا تا فردا به همین منوال ثابت باقی می‌ماند و تغییری نمی‌کند. با توجه به افزایش قیمت دلار، قیمت طلا نسبت به روز گذشته 100 هزار تومان گران شد.

محمد کشتی‌آرای افزود: قیمت سکه طرح جدید نسبت به روز گذشته با یک میلیون تومان افزایش به قیمت 16 میلیون و 220 هزار تومان رسیده است. قیمت طلای 18 عیار هم با 100 هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و 460 هزار تومان رسید. حباب سکه هم امروز رقم یک میلیون و 720 هزار تومان را ثبت کرد.

او با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت سکه طرح قدیم 14 میلیون و 800 هزار تومان است. سکه طرح جدید در ساعاتی با قیمت 16 میلیون و 220 هزار تومان داد و ستد شد. نیم سکه و ربع سکه به ترتیب با 450 و 400 هزار تومان افزایش با قیمت هشت میلیون و 500 هزار تومان و پنج میلیون و 650 هزار تومان معامله شده است. سکه گرمی نیز در بازار امروز با قیمت دو میلیون و 650 هزار تومان معامله شده است.

خبر «پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۰ مهر ۹۹» را در این لینک بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند